Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz znít, zacinkat, zazvonit, bimbat, cinkat, zvučet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu znít, zacinkat, zazvonit, bimbat, cinkat, zvučet

znít, zvučet synonyma, zacinkat, cinkat, zvonit synonyma, cinkat, zazvonit, zvonit synonyma, cinkat synonyma, zvučet synonyma, zvučný synonyma, znít synonyma, zazvonit na klofnu synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu znít, zacinkat, zazvonit, bimbat, cinkat, zvučet ve větách.

Právě ten poslední večer měl býti svědkem našich slibův, ale nepříznivá náhoda zničila všechno. Zní to docela případně, že? Tajemný nocležník rozumí anglicky, i když neumí anglicky psát. Vy tu nejvznešenější královnu se stolce svatého taháte, činíce zní tu nejsprostší děvku. Ten se podařilo zachránit ze zničeného tibetského kláštera v Murti na druhé straně hranic. Vzbouřenci jsou vyvražděni nebo uvězněni, jejich vesnice zničeny, jejich sklizeň spálena. Rodí se na svět s mnohými vadami, které se kulturou, vychováním nedají zdolati, zničiti. Urputnou snahou zničit Zemi se vším, co na ní bylo, poněkud překračoval svou kompetenci. Zní to neuvěřitelně, poněvadž pokud vím, nemám na celém světě jediného nepřítele. Rozšíříme o něm pomluvy, připravíme ho o dobré jméno a jednou provždy ho zničíme. Nemoh uvěřit, že tomuhle pitomýma rockovýma fanouškovi dovolil zničit mu jeho pořad. Po takovém uvítání zazvonil Bárta o stůl skleničkou a dívka přiběhla z chaloupky. Když jej zvedali, jakýsi prstýnek padnuv na zemi, zazvonil, a zakutálel se po podlaze. Odsuzuji však co nejrozhodněji nedávné pokusy zmocnit se těchto listin a zničit je. Sir Jindřich zazvonil, a tázal se Barrymora, jak může vysvětliti, co jsme slyšeli. Zazvonil rázně u domovních dveří velkého temného domu uprostřed Poultney Square. Dům nebyl dokončen, tak zůstane nedokončený, je zničený, tak zůstane zničený. Uklonil se s výrazem naprosto zničeného člověka a beze slova proklouzl kolem mne. Moc závažná obvinění, která mě mají očernit a zničit mou úřední kariéru. Zazvoňte, aby nám služebná přinesla boty, a řekněte jí, ať objedná drožku. Než tady skončíme, stačíme v podstatě zničit celou barmskou národní kulturu. Požádala mne, abych její dopis zničila, a já ho spálila na roštu v pracovně. Ten chlapík by nás všechny zničil, kdybychom ho v údolí nějaký čas trpěli. Jeho literatura byla ohněm zničena, jeho nadějní synové a dcery byly vyhnáni. Nerozumně jsa pohněván, zazvonil jsem a dal jsem úsečně najevo, že čekám. Velký mozek a obrovská organizace se spolčily ke zničení jediného člověka. Zpustoší určité území, zničí obydlí, majetek, komunikace, zdroje obživy. Orientálce v úřední funkci dokáže zničiti ten nejmenší stín podezření. Jen umíráček byl jim protivný, a když zacinkal, bledly a mráz je pocházel. Lampa dohořující, sestra při loži bdící, harfa znící, Elber zpívajecí. Když jsem si prohlížel adresu na balíčku, zjistil jsem, že zní Slečna S.


Pro zajímavost:

zaklepat, zazvonit španělsky,
znít německy,
znít španělsky,