Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz žrát, soužit, hryzat, otravovat, znepokojovat, sužovat, mučit, týrat, bodat, působit bolest, obtěžovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu žrát, soužit, hryzat, otravovat, znepokojovat, sužovat, mučit, týrat, bodat, působit bolest, obtěžovat


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu žrát, soužit, hryzat, otravovat, znepokojovat, sužovat, mučit, týrat, bodat, působit bolest, obtěžovat ve větách.

Dítěti působí nepříjemné svrbění v řiti a někdy i bolesti. Nebudu ji teď působit bolest. Velké bolesti člověk dobrý, nábožný snadněji snáší nežli to vosí píchám všedních zlomyslných trampot. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Při radiační havárii může být zdraví lidí ohroženo pouze následkem působení radioaktivního záření. Napríklad, Rozhledna, ktera poskytuje pohled na Tyrannosaura jak jí, bude atraktivitu nastavenou na Vzrusení. Musís vychovát následující dinosaury Brachiosaura, Gallimimuse, Velociraptora, Tyrannosaura a Dilophosaura. Přitáhněte uzdu svému nepokojnému duchu! Dovolte, abych probral jednotlivé body po svém, na přeskáčku. Na muže přesně vědecky myslícího musí práce monsieura Bertillona působiti ovšem zvláštním kouzlem. Směl bych vás obtěžovat, abyste otevřel okno, neboť chloroformové výpary otupují chuťové vnímání. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Sama jsouc horlivá a upřímná Slovanka, těžce nesla bolestný tento rozkol ve vzájemném smýšlení. Říkám mu gentleman pouze ze zdvořilosti, jinak působil spíše dojmem úplně obyčejného člověka. Ne nadarmo je tato ochrana týraných, a slabých tvorů i hlavním příznakem pohádkových bohatýrů. Nacházeli pozorného sluchu, ale často zkazili i posměch a pronásledování, ba i mučednickou smrt. Kvůli častějším vodnatým stolicím může kůže kolem konečníku zčervenat a být bolestivá. Tu přišli všelijací lidé, kteří se u krále hlásili a princeznu obtěžovali, ale neuzdravili. Sluhova výpověď byla jednoduchá a jasná a on sám působil přesvědčivým a upřímným dojmem. Voda na plochách tvořících rozhraní vrstev může působit jako mazadlo a usnadňovat klouzání. Sebevýchova učitelky, jako předprava k budoucímu jejímu působení ve škole na volném vzduchu. Starost, zármutek soužily mladou ještě paní příliš začala postonávati, až opravdu ulehla. Bolest v zasaženém místě, vysvětluje dále, to je pouze podružná součást rafinovaných muk. Pokud jsou pedagogové křesťané, přejí si zprostředkovat svým působením hodnoty evangelia. Nesmíte jej prozraditi, nechcete li způsobiti mně a ženě mé velikou bolest a nepříjemnosti. Boleslav, otec Jaromírův a Oldřichův, bez smyslů přijde slepý se skály s rozžatou loučí. Tato kapitola je ještě doplněna o ochranu počítačů před působením počítačových virů. Ovšem bolest krásy nepřidá láska děvče trápí, sklopí hned hlavinku jako zvadlý kvítek. Nejenomže se začalo staré týrání, ale přinesly též nového cosi, čeho se Florinka lekla. Jakmile pohon lodi dosáhne nekonečné nepravděpodobnosti, loď prolétá všemi body vesmíru. Jsou některé body, ve kterýchž potřebujeme ještě více jasna, ale také to bude zjednáno.


Pro zajímavost:

žrát, jíst synonyma,
bodat, trápit, hlodat synonyma,
bolest synonyma,
žvýkat, bodat synonyma,
působit proti synonyma,
obtěžovat synonyma,
bodavá bolest synonyma,