Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zuřivost, vztek, prudkost, neukázněnost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zuřivost, vztek, prudkost, neukázněnost

zuřivost, vztek synonyma, zloba, vztek, zlost synonyma, rozhořčení, vztek synonyma, neukázněnost synonyma, vztek, zlost synonyma, vztek synonyma, zuřivost, dravost, divokost synonyma, prudkost synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zuřivost, vztek, prudkost, neukázněnost ve větách.

Arthur koktal zuřivostí a nedokázal ze sebe vypravit souvislou větu, natožpak říct něco trefného. Tváře měl rudé, obočí zježené vzteky a na spáncích mu samou zlostí vystupovaly žíly. Pan Lackersteen měl pořádný vztek, když zjistil, že ho cpali do smokingu zbytečně. Jen ještě poryv divokého vzteku mě probouzí a cítím, že ještě není vše mrtvo. Představte si, kdyby toho člověka doopravdy zvolili! To bych snad vzteky nepřežil. Vztek a lítost střídaly se v prsou Valentinových, když důstojníka spatřil. Milá Aničko! A odpusťte mému pesimismu, že vyrůstá až ku mstivému vzteku. Občas propadal divokým záchvatům zuřivosti a jednou dokonce uhodil Kou S lu. Vytesaní démoni vyhlíželi vzteklými tvářemi z trávy, kam kdysi dopadli. Nakonec vztekle zařval, vyškubl ruce Trillian a Fordovi a cvakl vypínačem. Jak jsem ho tam však poslouchal, popadl mne strašlivý vztek a roztrpčení. Ellis měl ze svého nápadu takovou radost, že z něj vztek napůl vyprchal. Krájel právě kůže a ve vzteku hodil po mně nešťastně kráječem. Bouře jako bytím udeřením byla vztek svůj zchladila, přestávala. Bylo to, jako by si v záchvatu šílenství vybila zuřivost na obou. Byl bledý jako stěna zlostí a oči jeho blýskaly se zuřivostí. Vztek, údiv, rozpaky a nerozhodnost se v ní popořadě střídaly. Ve zběsilém vzteku by ho snad byl zabil, kdyby McMurdo nezasáhl. Tyhle šelmy dokážou být pěkně nevypočitatelné a vzteklé. Napínal řetěz a celý se třásl dychtivostí a zuřivostí. Mluvil napořád, a vmlouval se do stále větší zuřivosti. Sergej měl vztek Bombardováni města se mu krajně nehodilo. Barghest zařval vzteky, ale nebyl nijak vážně zraněný. Drápala do prostoru mezi námi, oči planoucí zuřivostí. Chyba, pomyslel jsem si, příliš vzteklý, abych mluvil. Ten krásný vztek, to osvobozující opovržení vším. Jeho oči byly půlnočními jezírky plnými zuřivosti. Zuřivost ovládla mou mysl a zahalila všechno ostatní. Bartoloměj Bodlák zaútočil silou bezuzdného vzteku. Moje podrážděnost explodovala do skutečného vzteku.


Pro zajímavost:

nervozita, vztek, zlost synonyma,