Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zvolat, ječet, zakřičet, vřískat, zavřískat, zaječet, vykřiknout Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zvolat, ječet, zakřičet, vřískat, zavřískat, zaječet, vykřiknout

ječet, vřískat synonyma, zvolat synonyma, zakřičet synonyma, plácnout, vykřiknout synonyma, křičet, ječet anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zvolat, ječet, zakřičet, vřískat, zavřískat, zaječet, vykřiknout ve větách.

Pokud se zadavatel rozhodne veřejnou zakázku zadat prostřednictvím e tržiště, může zvolit přímé zadání. Muži, které jsme pronásledovali, zvolili podivně klikatou cestu, zřejmě aby unikli nevítané pozornosti. Jen zvolna a neochotně otvíraly se jí zrezavělé veřeje těch staroslavných ctihodných institucí. Samozřejmě by zvolili Vérasvámího, který je nejvyšším domorodým úředníkem v našem okrese. Dost pravděpodobně vás zvolí, ale udělají to proti své vůli, jako nepříjemnou povinnost. Loď totiž začala téměř okamžitě klesat, zvolna noříc obrovitý trup do slizkého bahna. Zvolna a s očividnou ošklivostí vykročil ke dveřím jako lovec plížící se za kořistí. Její hlas přešel do nechutného, hysterického ječení, jakým se hádají ženy na bazaru. Vlasta byla ihned zvolena předsedkyní, Šárka jednatelkou spolku volba byla šmahem odbyta. Jaký typ připojení si zvolíte, záleží na vašich nárocích a finančních možnostech. Zvolna se blížila postava tato, a čím blíže přicházela, tím menší se zdála býti. Můžete také zvolit volbu Nové hledání a začít s hledáním podle jiných kritérií. Proti nám běžel mladý černoch v tričku a kraťasech, ječela mával rukama ve vzduchu. Kdosi něco zakřičel směrem ke strážným a jeden z nich jim hlasitě oznámil rozsudek. Představte si, kdyby toho člověka doopravdy zvolili! To bych snad vzteky nepřežil. Kombinace campy, pražené ječmenné mouky, s lančmítem, se také po týdnu přejí. Cizinec přicházel jim vstříc, zvolna a s několika nástroji či aparáty v rukou. Hlavní láma nám na rozloučenou věnoval pytlík pražené ječmenné mouky campy. Ječící střely se obloukem otočily a pustily se opět do pronásledování lodi. Najednou zavřísknou ze síně dudy a dudák vstoupí do sednice, provázen chasou. Nyní zaječel znovu v sluch náš, blíže, hlasitěji a naléhavěji než dříve. Vojtěch plakal s ní a tak plačící kráčeli zvolna přes most na druhou stranu. Úpravu provedete volbou ZOBRAZIT z Hlavního menu a podnabídky ZVOLIT PODROBNOSTI. Chlapci se vylekali a vzali do zaječích, takže Ellis slavil stoprocentní triumf. Objekt pak přesunete do druhého panelu do zvoleného adresáře tažením myší. Kde jsou sakra policajti, zmetci podělaní zbabělí? ječel, bez ohledu na ženy. Tu teprva se Vojtěch dověděl, proč ho tak najednou Milada za manžela zvolila. Když uviděl Evropany, zaječel, načež se bůhvíodkud vynořily další děti. Zemětřesení! zvolal, pak si vzpomněl na Elizabeth a chtěl jí pomoci na nohy. Bylo slyšet, jak se podkovy boří do země a ječivý hlas pobízí dobytčata.


Pro zajímavost: