Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz ante meridiem (před polednem) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu ante meridiem (před polednem)

před (místně i časově) německy, před (časově) francouzsky, před dvěma sty lety anglicky, před synonyma, si (před samohláskou s´) francouzsky, před setměním anglicky, alkohol před spaním anglicky, ante todo španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu ante meridiem (před polednem) ve větách.

Chvíli před polednem poprvé od přistání zpozorovali nějakou známku, že planeta není neobydlena. Bylo před polednem a otevřenou stěnou přinášel větřík vůně z okolních zahrad. Potom se, jako už tolikrát před tím, pohodlně zvrátil do sedadla Antonova. Dnes je to poměrně banální choroba, ale před válkou nebyla antibiotika. Druhého dne před polednem ještě větší díl hostů pohromadě zůstal. LÉČBA NSU se léčí antibiotiky po předchozím vyšetření lékařem. Představil se jako představitel nacionalismu a antisemitismu. Ty mě tam musíš dovézti před polednem se opět vrátíme. Můžeme přepadnout doupě ještě před polednem. Do druhé vesnice dorazili těsně před polednem. Před polednem jel jsem s vaší milostí na koni. Vyrůstala pokolení, která rozuměla nyní dobře příčinné souvislosti zjevů přírodních, jichž předkové namnoze nechápali. Zadavatel smí při zachování zásady rovného zacházení požadovat objasnění dokladů nebo předložení dodatečných dokladů. Výrazný rozvoj zaznamenává především terciální sektor, sektor služeb, na úkor tradičních průmyslových odvětví. Atletický černoch z nějakého pobřežního kmene, kterého si zaučil můj nešťastný předchůdce, dělal kormidelníka. Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. Motivační dimenze se týkají zejména hodnotové orientace poradců, kde je důležitá především sociální orientace. Josef Karel Šlejhar patřil k nejoriginálnějším představitelům českého naturalismu, napsal dílo Kuře melancholik. Kariérové koučování představuje specifický případ koučování, má svou pevnou strukturu a další náležitosti. Předmětem činnosti salesiánských středisek mládeže je výchova dětí a mládeže v rámci volnočasových aktivit. Předklonil se v křesle s výrazem mimořádného soustředění v ostře řezané tváři, připomínající jestřába. Tato skutečnost se může bez nebezpečí stát předmětem dramatického napětí, protože je naprosto bezvýznamná. PŘÍKLAD SČÍTÁNÍ ŘÁDKU ČÍSEL V předcházejícím případě byla při sčítání použita vestavěná funkce. Oheň hučí, potraviny na pánvi syčí a praskají jako lákavá předzvěst nadcházejících gastronomických hodů. Pokud užíváte hormonální antikoncepční pilulky, nemusí být kvůli přípravě střeva dostatečně účinné. Prosím vás, abyste učinil všechna bezpečnostní opatření, vylučující předčasné odhalení celého procesu. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Vůle je vedle rozumových schopností a motivace jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného studia. Končilo na odpočívadle, naproti dalšímu, mnohem honosnějšímu schodišti, které vedlo nahoru z přední haly. Podrobnější znalosti můžete získat ve specializovaném předmětu Univerzity třetího věku Služby internetu.


Pro zajímavost:

před anglicky,
jídlo před spaním anglicky,
před španělsky,
pojištění před ztrátou anglicky,
e (před hi,i) španělsky,
před francouzsky,
vyvolání před oponu anglicky,