Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Dějiny jsou jako moře. Z dálky vypadají monumentálně, ale... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Dějiny jsou jako moře. Z dálky vypadají monumentálně, ale...

Severoatlantická Aliance všeobecný přehled, 1928 - Alexander Fleming všeobecný přehled, jako... všeobecný přehled, 1795 - Alessandro Volta všeobecný přehled, ale... všeobecný přehled, Kostky jsou vrženy. všeobecný přehled, nýbrž, ale německy, alkalický synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Dějiny jsou jako moře. Z dálky vypadají monumentálně, ale... ve větách.

Jako šíp letěli po hladině mořské, ale babice jim už byla v patách. Jak se ale zhrozil Silomil, když přijda blíže spatřil, že jsou to. Trámy mají vzpěry, ale kdo ví, jak jsou staré a zpuchřelé. Ty keře, jak hustě rostou! A jak jsou všecky propletené a vypadají tak cizokrajně. Tak takhle tedy vypadají barmské ženy? Ty jsou ale zvláštní. Administrace Jak osobnostní dotazník, tak testy schopností jsou administrovány i vyhodnocovány přes internet. Kritériem postupu nebývá pouze seniorita, ale také výkonnost nebo jsou aplikovány kompetenční přístupy. Paní Lackersteenové jakožto příbuzné se sice žádné pomluvy nedonesly, ale začínala být nervózní. Zprvu byla uzavřená, jako osaměle žijící lidé většinou bývají, ale nakonec se živě rozpovídala. Ale jak vidím, nepřítelovy přípravy již tolik pokročily, že nemůžeme riskovat a nechat rozsvíceno. Většinou je NSU způsobena chlamydiemi nebo podobnými mikroorganismy, jako jsou například mykoplazmata. Jsou to naše dějiny, pokud nám nezastiňují a neskresluji nejzářnějších postav našich velikánů. Pak jiné, podobné palubám klínovilých lodí, jakých se kdysi užívalo k lámání mořského ledu. Jediná cesta, jak tomu vsemu zabránit, je aktivace Pohotovostního Módu, kdykoliv jsou lidé vydeseni. Každý sloupec musí mít jasné pojmenování, jinak zapomenete, jaké údaje vlastně jsou ve sloupci. Rozhodně ty, které jsou nejen všeobecně požadovány, ale také které jsou objektivně průkazné. Nebude jich škoda, protože to jsou třídy vyžilé, zdegenerované, neschopné, jako uschlý strom. Základní ovládací prvky okna programu jsou stejné jako u ostatních již probíraných programů. Jinak ale všechno, co jsem řekl, jakkoli to znělo přehnaně, do puntíku odpovídalo skutečnosti. Dívka stavu středního obyčejně jmění nemívá, ale bývá vychovávána tak, jako by ho měla. Jako pracovní metody jsou téměř vždy používány rozhovory, doplňované dalšími technikami. Pro mladé jsou konkrétními příklady toho, jak může vypadat zod povědné utváření života. Jsou užitečné při zahajování rozhovoru jako příprava uchazeče na hlavní část rozhovoru. Domníval jsem se, že jste museli zaslechnout, jak odstraňuji figurínu, ale měl jsem štěstí. Díky tomu jsou jedineční v dějinách vesmíru, protože vynalezli dřív intimspray než kolo. Jenom bleskem se mihly naší soustavou a jako ztracený předvoj utonuly v nepřátelském moři. Po léta je znám jako profesionální žebrák, ale žije zřejmě docela klidně a spořádaně. Jaké ztroskotání na souši i na moři, Tondo! Gusta jednoho krásného, deštivého dne utekla. Dost pravděpodobně vás zvolí, ale udělají to proti své vůli, jako nepříjemnou povinnost. Jsou některé body, ve kterýchž potřebujeme ještě více jasna, ale také to bude zjednáno.


Pro zajímavost:

je, jsou francouzsky,
Alpenhänge německy,
alespoň synonyma,
jako celek synonyma,
vor allem německy,
bowling alley anglicky,
Aller-retour [ale r´tur] francouzsky,