Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz jíme proto, abychom žili. (Sokrates) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu jíme proto, abychom žili. (Sokrates)

Sokrates všeobecný přehled, proto, tedy synonyma, proto, takže, tak, tudíž synonyma, proto, z toho důvodu, tudíž anglicky, následkem toho, proto španělsky, proto německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu jíme proto, abychom žili. (Sokrates) ve větách.

To, co jsme provedli Achmetovi, neudělali jsme proto, abychom dopomohli k bohatství jim. Nepřišel jste mne však dnes dopoledne navštívit proto, abychom si podebatovali o pozorovacích schopnostech. Když vešli do stavení, cítili všude zápach černobýlu, jímž ženské stavení vykadily proti strygám. Protože čínské jůany potřebujeme, prodáváme jim dvě stě dolarů za slušnou cenu. Vůlí k síle, vůlí k moci, proto abychom překonávali v sobě člověka dnešního. Jen umíráček byl jim protivný, a když zacinkal, bledly a mráz je pocházel. Nějaký čas jim to asi trvalo, proto jsme tu našli ty nedopalky doutníků. Proto jsem se přičiňoval, abychom se mohli co nejdříve za sebe vzíti. Proto my tak nesmírně toužíme po tom, abychom se hodně brzy vdaly. Nocování pod širým nebem na měkkém mechu nebylo jim protivné. Protože Ind nemá moc času, navrhuje, abychom najmuli džíp. Protože mohl bych jim říci, co by strašně rádi věděli. Nejsou dobré, ale protože nemáme vodu, bereme jimi zavděk. Protože mně bylo o tebe, jinak bych jim to nebyl odpustil. Vyžádá si proto sto liber a doufá, že se jimi vykoupí. Proto bych myslil, abychom se přátelsky rozdělili. Proto po ní chci, abychom spolu zašli na HIV testy. Jeho moc, tlukot a běh staletí jím protékaly. Diktoval jim jen dva archy protokolu. Právě proto se jimi Ford nechlubil. Protože jim to Vallyne nedovolí. Ty to víš, protožes jím byl. Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Zdravotní péče při radiační havárii spočívá v komplexu léčebně preventivních, hygienických a protiepidemických opatření. Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Například u zemětřesení je hlavní ochranou zabezpečení stavebních konstrukcí a jejich zařízení proti pohybu. Protržení tělesa vodní nádrže nebo nenadálá přívalová vlna vzniklá vlivem intenzivních a trvalých dešťů. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Tato skutečnost se může bez nebezpečí stát předmětem dramatického napětí, protože je naprosto bezvýznamná.


Pro zajímavost: