Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz když jste uprostřed, zvedá se vám žaludek. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu když jste uprostřed, zvedá se vám žaludek.

když se bojí. (Caligula) všeobecný přehled, Odvaž se být... všeobecný přehled, Ničemu se nedivit. všeobecný přehled, zdvihnout se synonyma, učit se nazpaměť anglicky, sesypat se, složit se synonyma, odchýlit se, sestoupit synonyma, co se týká, pokud jde o španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu když jste uprostřed, zvedá se vám žaludek. ve větách.

Musel jste být jeho přítel, když vám tohle dal a poslal vás za mnou. Když jsem poznamenal, že vlastně dělám v jednom kuse totéž, vyjádřil jste svou nedůvěru. Vzpomínám si, že jste ji zaznamenal, Watsone, ačkoli jsem vám k výsledku nemohl blahopřát. Nicméně mám povinnost poslat s vámi aspoň jednoho policistu, když máte tak cenné břemeno. Když potom odešel, vyloupil jste klenotnici, ztropil jste poplach a dal nešťastníka zatknout. Tuto kombinaci použijete tehdy, když s vámi váš počítač naprosto odmítá komunikovat. Musel jste prozkoumat dům velmi pečlivě, když jste postřehl i malou papírovou kuličku. Když budete mít moc velkou kliku, tak vám možná předtím přečtu pár svých básní. Když čtete zkušební otázky, připadá vám, že slova, která čtete, nemají význam?. Vy jste ho odhodil zajisté v posledním okamžiku, když jste vpadl do prázdné chýšky. Slyšel jste, jak byl přepaden pan domácí, když to bezpochyby platilo podnájemníkovi. Chápu, že jste mohl zhruba stanovit jeho výšku, když jste si přeměřil délku kroku. Poněvadž jste však sloužil u naší rodiny dlouho, nechci vám dělat veřejnou ostudu. Myslím tedy, že Vám to bude milejší, když Vám potom pošlu exemplár těch spisů. Doufám, že mne neopustíte, když vám budu sloužit, jako jsem vám dříve sloužila. Jak vidíte, nemohu já Vám tak pěkných zpráv podati, jakými jste Vy mne potěšila. Přesto vůči vám necítím žádnou zášť, jednal jste se mnou poctivě a čestné. Když tam služka dnes kolem sedmé přišla, visel ten nešťastník uprostřed pokoje. Toť skutečně velezajímavé! Jsem vám velmi povděčen, že jste nás spolu svedl. Když jste jej studoval, pane Baynesi, věnoval jste obdivuhodnou pozornost detailům. Představte si, že jste na tropickém ostrově či jiném vám příjemném místě. Uděláte moudře, když to budete mít na paměti, neboť bych vám nerad ublížil. Než s vámi budu hotov, budete litovat, že jste kdy překročil práh tohohle domu. Když jste mu pomáhala ve zlém, pomozte nám nyní a napravte tak jednání svoje. Na nutnost změny hesla jste upozorněni, když se blíží vypršení této lhůty. Ale když budete chtít nějaké knížky, třeba by se vám líbilo něco z mých. Pak si vzpomeňte na svou babičku, co vám říkávala, když s vámi chodívala. Musí vám být přece zcela jasné, že jste se dostali do svízelné situace. Neodložíte si také pistoli? No prosím, když se vám líbí na ní sedět. Teď, když se ukázalo, že neexistuje, mohu vám říci, jak vás mám rád.


Pro zajímavost:

nezdařit se synonyma,
Klepala se mi kolena. anglicky,
nestarat se o něco synonyma,
pomást se synonyma,
probořit se synonyma,
líbit se německy,
krýt se synonyma,