Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Kolik otroků tolik nepřátel. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Kolik otroků tolik nepřátel.

Kolik otroků tolik... všeobecný přehled, kolik máš hodin synonyma, nepřátelský synonyma, Kolik je hodin? anglicky, kolik (to) sype synonyma, nevlídný, nepřátelský anglicky, Kolik stojí ... ? anglicky, tolik francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Kolik otroků tolik nepřátel. ve větách.

Kolik dní trvala již válka a královo vojsko slablo, nemohouc odolati velké síle nepřátelů. Hledej se svými týmy nové zkameneliny a extrahuj tolik DNA kolik pujde. Vždy slučujete v řádku tolik buněk, kolik je sloupců tabulky. Vyždímejte z kotle tolik páry, kolik se dá. Dej jim tolik času, kolik budou potřebovat. Použij tolik lubrikantu, kolik chceš. Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. Obohaceno kořistí, jižto ve skvostných stanech nepřátelských vydrancovalo, vracelo se vojsko královské zpátky. Tolik jsem pochopil při nedávném bádání, které jsem prováděl z důvodů lékařsko kriminalistických. Ale jak vidím, nepřítelovy přípravy již tolik pokročily, že nemůžeme riskovat a nechat rozsvíceno. Kolik je diabetiků v ČR? Počet registrovaných diabetiků v České republice každoročně vzrůstá. Můžete se setkat s horším nebezpečím, než je anglický zákon, nebo vaši američtí nepřátelé. Lom počítal s jejich zvědavostí, proto se přichystal s tolika pomůckami na zevrubné výklady. Ale sotvaže poslední nepřátelská hlava padla, obrátil jezdec koně a uháněl, odkud přijel. Přesvědčujme neznalé, že lákání k cizotě jest vymyšleno pouze od nepřátel našeho rodu. Jenom bleskem se mihly naší soustavou a jako ztracený předvoj utonuly v nepřátelském moři. Jakmile ty jednou správně pochopí, půjde vše ostatní lehce přes posměch i nepřátelství. Na protější pak rameno váhy zavěsila toliko jedno malé, avšak závažné slovíčko vdovec. Proškovic děti průpovědi opakovaly si po kolik dní z těch deklamací a provozovaly Dorotu. Než dojela domů, poznala, že dítě nemá ani tolik vychování jako štěně nebo koťátko. Pohříchu mnohoslibnému podniku, jemuž věnovala Honorata tolik péče, nedařilo se valně. Restaurant můžete navštívit kolikrát chcete mocníte hojně bylouce navštěvováše atd. Tu se octne mezi nepřáteli jinoch v bílých šatech, zlaté přílbici s bílým chocholem. Jsme v Evropě posud více méně národem neznámým, hvězdou toliko teleskopem viditelnou. Nepřipadal mi natolik rozběsněný, aby signalizoval bezprostřední nepřátelský úmysl. Vidíš, Pánbůh ti splatil službu, kterous mně prokázala a za kterou jsi tolik zkusila. Když mluví, hlas mu už tolik neburácí a také přestal se svými ranními rozcvičkami. Kolikráte si již myslili, kde se asi Nesyta potlouká, jestlipak někde hladem nezemřel. Nespočítala bych, kolikráte jsem večeři zaspala, abych dosti skromnou výbavu sehnala. Nic však nepodnítí člověka tolik, jako případ, v němž vše se staví proti němu.


Pro zajímavost:

Kolik je ... roků? anglicky,
stát (kolik) francouzsky,
kolik lepím synonyma,
nepřátelství synonyma,
Kolik je tam ...? anglicky,
kolik francouzsky,
kolik platím synonyma,