Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Komitet Gosudarstvenoi Bezopasnosti (Ruská tajná státní policie) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Komitet Gosudarstvenoi Bezopasnosti (Ruská tajná státní policie)

Státní Poznávací Značka všeobecný přehled, Státní bezpečnost všeobecný přehled, cizí státní příslušník synonyma, státní příslušnost francouzsky, policier m francouzsky, policisté synonyma, státní podnik anglicky, Rus, Ruska francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Komitet Gosudarstvenoi Bezopasnosti (Ruská tajná státní policie) ve větách.

Avšak ani státní policie, ani Holmesova nepočetná, ale účinná organizace nedokázaly rozlousknout ten oříšek. Statný sussexský policista a já jsme s ním měli co dělat. Dole ještě stálo, že k ochraně redakce byla povolána hlídka báňské policie, ozbrojená winchestrovkami. Regulace je organizována jednotkami Policie ČR, které jsou později doplněny i vojenskými jednotkami. Policie opět všemožně brojí proti ústavu mému a podala nepříznivou zprávu k vyšším místům. Při shromažďování faktů je policie výtečná bohužel jich nedovede vždy s prospěchem použít. Ihned zavolejte policii! zahuhňal pan Macgregor nezřetelně, protože si kapesníkem zastavoval krev. Takovéhle stereotypní formulace se totiž zpravidla objevují, když policie udělá nějakou botu. Snahou její ustavil se komitét dámský na podporu chudých chovanek ústavu učitelského v Brně. Po tomto vekslu se policisté prohlašují za celníky a chtějí nám prohlédnout obsah zavazadel. Pro smilování Boží prosím vás, pane, abyste neoznámil policii, že dlí ještě na močále. Při dolním okraji maidánu stála popelavá řada vojenských policistů s blýskavými bajonety. Nicméně mám povinnost poslat s vámi aspoň jednoho policistu, když máte tak cenné břemeno. Policista z vesnice, vysoký, upjatý a melancholický muž dosud hlídkoval v osudné místnosti. Když jsme dorazili do Scotland Yardu, předali jsme ji okamžitě policistce, aby ji prohledala. Budu li musit dovolati se pomoci policie, poznáte teprve, jak velice vážně jste ohrožena. Lestrado jest, jak myslím, nejlepším z policistův, a budeme snad potřebovati jeho pomoci. Do místnosti vtrhla policie, pouta zacvakla a zločinci byli odvedeni do čekající drožky. Byl to hindský velitel vojenské policie, kníratý tlouštík, který někde ztratil pagrí. Zdejší policii jsem dosud nic neřekl, poněvadž jsem chtěl nejdřív znát váš názor. Přesto však byl vyhlášen poplach a s pomocí říční policie mrtvý konečně vyloven. Drahý příteli! Ne, nemůžeme dělat nic, ledaže by se policii podařilo ty dva lapit. Sherlocka Holmese tu na policii dobře znali a u dveří mu zasalutovali dva strážníci. Poslal jsem služebnou pro policii a svěřil ihned veškeré pátrání do jejích rukou. Když se vrátil do přízemí, vydal se s McMurdem střeženým policisty na strážnici. Museli dočista ztratit mou stopu, když policie zatkla toho jejich hromotluka s obuškem. Když tak učinili naposled, vyzval jsem policii, aby zamezila takové nemilé výstupy. Podejte mi laskavě písmeno K americké encyklopedie, stojí hned vedle vás na polici. Vyběhl proto ven skleněnými dveřmi, sehnal policistu a lékaře a s nimi se vrátil. Přijeli jsme na místo dříve než lékař i policie, takže nebylo s ničím hnuto.


Pro zajímavost:

policista, špión synonyma,
státní škola anglicky,
státní rozpočet německy,
policista synonyma,
policie anglicky,
státní synonyma,
státní hranice synonyma,