Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Lid má bojovat o zákon jako... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Lid má bojovat o zákon jako...

který má štěstí. (Cicero) všeobecný přehled, Jakou má barvu ...? anglicky, protimonopolní zákon anglicky, jak se dostanu k? francouzsky, Co ...?, Jaký ...? anglicky, jak? španělsky, jako na zavolanou synonyma, tak jako tak německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Lid má bojovat o zákon jako... ve větách.

Jednak pomáhá lidem jakéhokoli věku řešit otázku volby vzdělávání, profesní orientace a rozvoje osobnosti. Zprvu byla uzavřená, jako osaměle žijící lidé většinou bývají, ale nakonec se živě rozpovídala. Jediná cesta, jak tomu vsemu zabránit, je aktivace Pohotovostního Módu, kdykoliv jsou lidé vydeseni. Jako světaznalý muž jistě víte, pane plukovníku, že lidé nenosívají po kapsách cizí účty. Nehodlám plaziti se před žádným člověkem, jako činí tito lidé před svým nadutým prorokem. Lidé pevného charakteru dokážou dlouhá písmena vždy odlišit, ať píší jakkoli nečitelně. Jako každý, kdo žije hodně osaměle, přijímal snáz myšlenky, nežli se přizpůsoboval lidem. Existující trestní zákony týkající se HIV by měly být zrušeny, jak to doporučuje UNAIDS. Rychle, proboha! vykřikla hněvivým, naléhavým tónem, jakým lidé mluví, když mají strach. Dodržování zákonnosti jakožto příčina zkázy indického impéria bylo jeho časté téma. Jako lékař jistě víte, Watsone, že žádný lidský orgán není tak různorodý jako ucho. Možná že přestupuji zákon, ale není ani vyloučené, že zachraňuji jednu lidskou duši. Nikdy neplynul dojemnější a plnější hlas z hrdla lidského, jako u té staré pěvkyně. Většina lidí, vylíčíte li jí řetěz událostí, řekne vám, jaký bude asi následek. Mým úkolem bylo jezdit po plantáži, dohlížet na lidi, jak pracují, a lenochy hlásit. Jak kostel otevřeli, spatřil král Bohumila klečet u oltáře se svou dcerou Lidumilou. Lidé, které potkalo nějaké soužení, se uchylovali k mé ženě jak ptáci k majáku. Do místnosti přicházeli lidé a mladší žena chodila sem tam, jak je uváděla dál. Lidé tak bohatí jako oni přece nemají zapotřebí poslouchat takovéhle blábolení. Vykládali mu dlouho o vývoji na Merkuru, jak tamější lidstvo chybovalo a klesalo. Dokázou zpusobit velké skody na zivotech, a to jak zivotech dinosauru, tak lidskych. Babička volala, aby šli jako lidé a neletěli jako zvěř, ale kdežpak hoši byli. Čelisti jeho byly hranaté a silně vyčnívající, jak bývá u lidí odhodlaných. Ptejme se, jakou účast měly ženy v tomto hnutí lidové vzdělanosti samorostlé. Jsem jako porobený národ, který by rád shodil tyrana, jehož zákonů neuznává. Pomalu a důkladně se rozhlédl kolem sebe, jak to mívají ve zvyku staří lidé. Jakási hranice, sbližující lidi, generace, srdce, události, končiny, věci. Spousta lidí, většinou černých a nahých, se po ní pohybovala jak mravenci. To budu radši sám, než tady mít takové lidi, jaké mi dáváte k dispozici. Lidé myslili, že bude zavřen, potrestán přeceť jest zloděj jako zloděj.


Pro zajímavost:

postavení mimo zákon synonyma,
Jakarta zeměpis,
jakýkoliv anglicky,
jak francouzsky,
má to grády synonyma,
jakost synonyma,
až, jak, sotva synonyma,