Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Liquefied Petroleum Gas (Zkapalněný topný plyn) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Liquefied Petroleum Gas (Zkapalněný topný plyn)

gas station anglicky, ladný, plynný, souvislý synonyma, hladký, plynulý německy, plynatost synonyma, plynulý německy, Petrol / Gas station anglicky, plynulý synonyma, plyn francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Liquefied Petroleum Gas (Zkapalněný topný plyn) ve větách.

Nejjednodušší je šíření vzácných plynů, které vytvoří radioaktivní oblak unášený a rozptylovaný vzdušnými proudy. Je důležité vědět, že naprostá většina nejrozšířenějších toxických plynů a par má dráždivé účinky. Oheň hučí, potraviny na pánvi syčí a praskají jako lákavá předzvěst nadcházejících gastronomických hodů. Ujížděli jsme nekonečným bludištěm ulic ozářených plynovými lampami, až jsme dorazili na Farringdon Street. Množství otravných plynů ještě z doby útoku skrývá se dosud v úžlabinách, větru nepřístupných. Ty nejostřejší potyčky dětské mají příčinu v sobectví a v závistivosti ze sobectví plynoucí. Po modrém rouše plynuly viny zlatých vlasů, které stříbrným hřebenem právě rozčesávála. Právě naopak jak plynuly týdny, byl jejich vzájemný vztah stále pevnější a důvěrnější. Výměna plynů se uskutečňuje na velmi rozsáhlé ploše drobných komůrek, plicních sklípků. Zapalte teď plynovou lampu, ale dávejte velký pozor, aby zůstala stažená a nerozhořela se. Dochází k porušení vodovodního a plynového potrubí, nastávají požáry a výbuchy plynu. Pohyb byl tak plynulý a neznatelný, až mu připadalo, že se vlastně ani nepohybují. Vypiala se, zvedla hlavu a dívala se vzhůru na obláčky, které tiše plynuly modrem. Stačí otočit zvenčí kohoutkem a místnost může být kdykoli zaplavena plynem. Je obecně známo, že požívala výsad plynoucích z panství pouze doživotně. Při vdechnutí plynu vždy zajistit převoz na odborné lékařské pracoviště. Navíc je mimochodem velmi nepravděpodobné, že by měl v bytě zaveden plyn. Je to jeden z nejjedovatějších plynů, který se používal v průběhu. Přidřepl, máváním rozehnal oblaka mrazivého plynu a otevřel poklop. Oldřich se sehnul k vodě a nějaký mrtvol plynul při člunu jejich. Tamhle u toho stánku s plynovým osvětlením jim ještě pár zbylo. Na podlaze mezi sarkofágy se plazil těžký olejnatý bílý plyn. Vidíte tu rouru od plynu, která běží zde podél lišty? Dobrá. Musíš vědět o hlavních uzávěrech elektřiny, vody a plynu. Jak večer plynul, začínalo být jeho rozčilení až trapné. Gaspar s chlapcem přicházeli pomalu zaprášenou stezkou. Adress víte Lange Gasse Nro , Justiziar Duras, Leitmeritz. Holmes pootevřel přívod plynu v lampě a pozvedl víko. Museli jsme respektovat Gasparovo a Fessino rozhodnutí. Naopak plyny těžší než vzduch zůstávají u země.


Pro zajímavost:

téci, plynout německy,
odpadní plyn německy,
plynout synonyma,