Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Mezinárodní výbor Červeného kříže Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Mezinárodní výbor Červeného kříže

Mezinárodní měnový fond všeobecný přehled, křížit se synonyma, křižovatka francouzsky, výbor německy, křížení synonyma, křižovatka synonyma, výbor španělsky, láhev červeného synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Mezinárodní výbor Červeného kříže ve větách.

Od milé dámy z Červeného kříže dostala limonádu. Můžete jednoduše psát poznámky pod čarou, vytvářet křížové odkazy nebo rejstřík důležitých pojmů. Průlinami rašících větví padá zlaté slunce na křížovou cestu, podléšťkové oči potkávají sasanky. Vrátil se po chvíli do červeného světla, promíseného již vzdálenou zelenavou mlhou svítání. Když jsme míjeli City, poslední paprsky slunce zlatily kříž na věži katedrály svatého Pavla. Když se zmíní o chladiči, znamená to bitevní loď, olejové čerpadlo je křižník, atakdále. Dostává se mi rozhřešení, a zbožně i pokorně líbám křížek na štole pátera Bonaventury. Bůh Vám, výborná paní, račiž propůjčiti potřebného k takovým plodům pohodlí a pokoje. Svlékla mu košili, dala křížový obklad, přinesla kloktadlo a ošetřovala ho jako sestra. Výborne! Pokracuj sám v rízení parku, nebo príjmi výzvu, kterou pro tebe pripravil INGEN. Náhle spatřila jsem za třemi řadami křížů a pomníků Jana Marka, opřeného o strom. No ale každej tunel se jednou provalí a křížový batlesi začali měknout jak meruňky. Za to ji Jozífek velice miloval, nosíval jí křížaly a každou sobotu bílý oplatek. Lodička jeho křižovala světem, leč dosud nechtělo se Jasmínoví přistáti k zemi. Výborně, Watsone! Jeho sedadlo tedy muselo mít buď číslo třicet nebo třicet dva. Na jednom místě je malý křížek, vepsaný červeným inkoustem, a nad ním údaj. Při prvním kříži zmizela pekelná spřež, zanechajíc po sobě nesmírný puch. To byl výborný nápad! Když chceš čistý talíř, jenom vytrhneš stránku, atd. Pak požehnala děti křížkem a již chtěly jít, tu ještě vzpomněla na něco. Kam oko dohlédlo, jen černá tma, protrhaná světly na hrobech, u cesty kříže. Po modlení udělala kříž, jedním očkem koukla na knížete a chvátala domů. Dobrá zdá se, že jste ji podrobil opravdu důkladnému křížovému výslechu. Výbor je sdružení žen a stojí také svým požadavkem mimo strany politické. Také jsem často zašla do fary, do výborně pěstované zahrady pana faráře. Karel Lambl stal se ředitelem hospodářského ústavu v Chorvatsku v Kříži. První křížovou výpravu papež vyhlásil začátkem jedenáctého století. Pochovali je všecky do jednoho hrobu a dali jim na památku devět křížů. Podšívku měla z červeného hedvábí, teď již však značně vyrudlého. Myslím, že si po tom křížovém výslechu dám whisky se sodou a doutník. Někdy vodila jsem ho za město ke kříži, kdež mu bývalo jasno a veselo.


Pro zajímavost:

kříženec, hybrid synonyma,
na křižovatce německy,
mezinárodní španělsky,
rotunda sv. Kříže německy,
míšenec, kříženec synonyma,
protínat, křížit synonyma,
mezinárodní, celosvětový synonyma,