Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Ministerstvo financí České republiky Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Ministerstvo financí České republiky

Ministerstvo školství všeobecný přehled, České Dráhy všeobecný přehled, České radiokomunikace, a.s. všeobecný přehled, Dominikánská republika zeměpis, Středoafrická republika zeměpis, Jihoafrická republika zeměpis, republika španělsky, Česká republika francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Ministerstvo financí České republiky ve větách.

Český překlad Praha Ministerstvo obrany Hlavní úřad civilní ochrany České republiky,. Jaroslav Durych byl symbolem Československé republiky, byl nežádoucím autorem, jeho dílo byla oslava katolictví. Katastrální úřady mají za úkol především spravovat katastr nemovitostí České republiky. ÚVOD Česká republika je zatím jednou z nejméně postižených zemí pandemií HIV AIDS. Projekt byl financován americkým ministerstvem obrany. Současně byl ministerstvem vyučování vydán zvláštní zkušební rád pro kandidátky učitelství na dívčích lyceích. Ministerstvo životního prostředí po dohodě s Ministerstvem vnitra vymezilo ucelená povodí. Madžúb, pilot leteckých sil Súdánské islámské republiky, si připevnil hrdelní mikrofon. Ministerstvo slibuje i finanční podporu korporacím a obcím, jež dívčí lycea založí. Tubmanův vrstevník Leonidas Trujillo byl diktátorem Dominikánské republiky třicet let. Vy jste vstoupili do Čínské lidové republiky ilegálně, nepovoleným přechodem. Má neobyčejný talent na čísla a dělá revizora knih na nějakém ministerstvu. Ministerstvem je schválen zvláštní řád pro tyto zkoušky maturitní. Snaží se naplnit novou republiku duchovním obsahem. To se týká zejména východu republiky. Jde o vánoční stromy republiky. Vyhláška Ministerstva vnitra Sb. Válka republikánů s terorismem. Masaryka za prezidenta republiky. Rašín první zákon republiky. Směrnice Ministerstva vnitra j. Josef Karel Šlejhar patřil k nejoriginálnějším představitelům českého naturalismu, napsal dílo Kuře melancholik. Jaderná elektrárna v Dukovanech je důležitou součástí systému výroby elektrické energie v České republice. Jihočeská Univerzita, Zdravotně sociální fakulta, Katedra supervize a odborné praxe, České Budějovice. Soustavný přehled hlavních směrů literárních a zjevů v jednotlivých dobách celé literatury české. Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Katastrální úřady jsou provozovány v rámci Českého úřadu zeměměřického a katastrálního www. Zajisté také česká kolonie Lvovská ztrácela odchodem Zapové přítelkyni vřelou i spanilomy slnou. Kolik je diabetiků v ČR? Počet registrovaných diabetiků v České republice každoročně vzrůstá. Abych mluvil přímo, věc se dotýká vznešeného domu Ormsteinů, dědičných králů české země.


Pro zajímavost:

Irská republika anglicky,
Korejská republika zeměpis,