Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Ministerstvo vnitra České republiky Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Ministerstvo vnitra České republiky

České aerolinie všeobecný přehled, České radiokomunikace, a.s. všeobecný přehled, Ministerstvo školství všeobecný přehled, České Dráhy všeobecný přehled, Středoafrická republika zeměpis, Jihoafrická republika zeměpis, republika španělsky, Česká republika francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Ministerstvo vnitra České republiky ve větách.

Český překlad Praha Ministerstvo obrany Hlavní úřad civilní ochrany České republiky,. Ministerstvo životního prostředí po dohodě s Ministerstvem vnitra vymezilo ucelená povodí. Vyhláška Ministerstva vnitra Sb. Směrnice Ministerstva vnitra j. Jaroslav Durych byl symbolem Československé republiky, byl nežádoucím autorem, jeho dílo byla oslava katolictví. Katastrální úřady mají za úkol především spravovat katastr nemovitostí České republiky. ÚVOD Česká republika je zatím jednou z nejméně postižených zemí pandemií HIV AIDS. Současně byl ministerstvem vyučování vydán zvláštní zkušební rád pro kandidátky učitelství na dívčích lyceích. Představte si, že ministerský předseda i ministr vnitra seděli právě tuhle na té pohovce. Madžúb, pilot leteckých sil Súdánské islámské republiky, si připevnil hrdelní mikrofon. Ministerstvo slibuje i finanční podporu korporacím a obcím, jež dívčí lycea založí. Tubmanův vrstevník Leonidas Trujillo byl diktátorem Dominikánské republiky třicet let. Předsedou komise je ministr životního prostředí a místopředsedou ministr vnitra. Vy jste vstoupili do Čínské lidové republiky ilegálně, nepovoleným přechodem. Má neobyčejný talent na čísla a dělá revizora knih na nějakém ministerstvu. Ministerstvem je schválen zvláštní řád pro tyto zkoušky maturitní. Za deset století již dosti zloby vyvřelo z vnitra uražené Země. Neméně tesklivý pohled se naskýtá směrem do vnitrozemí. Tato obrovská lokace se táhne podél západního vnitra USA. Projekt byl financován americkým ministerstvem obrany. Snaží se naplnit novou republiku duchovním obsahem. Potěšilo mne, že můj vnitrní budík funguje. Můžete se zatím odstěhovat do vnitrozemí. Zkrátka čekal jsem vnitrnější řešení. To se týká zejména východu republiky. Ale v métier není vnitrných řešení. Jde o vánoční stromy republiky. Válka republikánů s terorismem. Masaryka za prezidenta republiky. Rašín první zákon republiky.


Pro zajímavost:

Irská republika anglicky,
Korejská republika zeměpis,
Dominikánská republika zeměpis,