Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Můj stín kývá přesněji. (Plútarchos) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Můj stín kývá přesněji. (Plútarchos)

stín, dojem, pocit synonyma, Přidejte to na můj účet. anglicky, stín synonyma, Povídky (Můj táta literatura, stín anglicky, můj, mé, má španělsky, Přidejte to na můj účet. španělsky, můj, má, mé německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Můj stín kývá přesněji. (Plútarchos) ve větách.

Vlastní můj stín, a když je jím druhý člověk, drahý člověk, stává se světlem. Ve vilce bylo ukryto tajemství, které vrhalo stín na můj život. Můj stíne, pojď ke mně. Dolph zachytil můj pohled a lehounce kývnul. Atletický černoch z nějakého pobřežního kmene, kterého si zaučil můj nešťastný předchůdce, dělal kormidelníka. Světlé podbarvení odstavce bylo nastaveno v kartě Stínování, dvojité čáry v kartě Ohraničení. Vrchy porostlé byly jedlemi a smrčinami, které svým stínem skoro celou šíři údolí zatemňovaly. Můj první cestovatelský krůček se odehrál, když mi bylo necelých patnáct let, o prázdninách. Můj společník spustil okno a zahlédl jsem nízkou, klenutou bránu, nad níž svítila lucerna. Hosté, zahaleni tisíci mihotavými světélky a miliónem intimních stínů, vydechli úžasem. Slabá záře z Marvinových očí vrhala sotva patrné rudé stíny na ohromnou vorvaní mršinu. Zadíval se dolů na rozpukanou, vyčerpanou krajinu, šrafovanou slunečním světlem a stínem. Můj život byl otravován neustálým pronásledováním manželem mým, jenž se mně zhnusil. Pakliže můj bratr opustil ustálené zvyklosti, jde jistě o smrt za neobvyklých okolností. Ohromné stíny cikánů pohybovaly se po rudojasných stěnách a po vysokém stropu jeskyně. Ale ten pán mne ujistil, že můj podíl odkoupí, jakmile právně prokážeme své nároky. Tonda, odcházeje, spatřil na ulici ve stínu s přitisknutým kloboukem do očí Jana Marka. Aby tento případ můj pěkně uzrál a zaokrouhlil se, promrhal jsem život klienta svého. Odpovídal mi jen můj vlastní hlas, odrážející se s dunivou ozvěnou od okolních skal. Další možností je využití tlačítek Ohraničení a Stínování ve skupině Odsttavec. Nikdy by neopustily můj sekretář, kdyby nebylo absolutně nutné pořídit od nich kopii. Víš, můj Vladislave, jak mne potěšují všechny krásné činy Tvých milých krajanů. List paní Němcové ukončil jen dříve boj můj, ale nebyl příčinou mého rozhodnutí. Lidem bylo dušno, kvítí vadlo, ptactvo lítalo při samé zemi, zvířata hledala stín. Můj přítel seděl chvíli tiše, s bradou opřenou o ruku, ponořen do svých myšlenek. Salon byl stinný, světle zařízený pokoj s metr tlustými stěnami obílenými vápnem. Přitom ukázala babička na stíny, které se v pokoji dělaly, a sklá dala vřetánko. Můj nebožtík Jiří sloužil v pruském vojsku a já strávila v Slezsku patnáct let. Vrátka zandám ale to vám povídám, nikomu neotvírejte, dokud můj hlas neuslyšíte. Jakmile jsem se dozvěděl podrobnosti, byl jsem přesvědčen, že byl použit můj jed.


Pro zajímavost:

Přidejte to na můj účet. francouzsky,
stín, negace synonyma,
Přidejte to na můj účet. německy,