Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz National Basketball Association (nejvyšší basketbal. liga v USA) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu National Basketball Association (nejvyšší basketbal. liga v USA)

USA všeobecný přehled, Nejvyšší kontrolní úřad všeobecný přehled, Liga arabských států všeobecný přehled, usadit se synonyma, gross national product anglicky, usazenina, sliz synonyma, Nejvyšší HDP na obyvatele zeměpis, le produit national brut francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu National Basketball Association (nejvyšší basketbal. liga v USA) ve větách.

Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Významný úspěch ale bez širší pozornosti v obou zemích přinesl prodej Alješky Ruskem USA. Pod vedením amerického presidenta Cartera, MZV USA Henry Kissinger Podpis mírové smlouvy. Na čaj, kde se usadí mezi přástevnici a přestřihovačku, možno s ní flirtovati. Budha pohodlně usazen s dobráckým humorem se díval na strašlivý nelad kolem sebe. The light of the torches scarcely began to illuminate the limitless darkness outside. Přesto jsem se však usadil u krbu, rozhodnut vyčkat, i kdyby se zdržel sebedéle. Pocit světového hegemona ve svých důsledcích USA v dalších letech poškodil. Among these we particularly find associations of the sound and consonance types. Bright spots of light flashed in front of his vision, blotting out the atrocity. Pán odtáhne dámě židli a usadiv ji na ni, ukloní se, což dáma opětuje. Branches, twigs, needles, balls, lights, wire, ribbons, flew across the room. Zahraniční politika USA byla pádem komunismu a jeho důsledky překvapena. Flo na něj vyrazila, Nero vyplašeně vzlétl a usadil se Florymu na rameni. Usadil se tedy v Berlíně a bude si hledat nějakou službu při novinách. United States Department of Agriculture Landwirtschaftsministerium der USA. Chybou bylo, e se jí USA neúčastnily repiblikánská vláda ji odmítla. Trávil jsem dny usazený na předním okraji té střechy, přede dveřmi. Když konečně vstal, zapálil si dýmku a pohodlně se usadil v křesle. Rozpaky Západu,včetně USA na pádem komunismu socialistického bloku. Only the stage working lights were on, the auditorium was in darkness. Za několik let se vrátil, usadil se v Dobrušce a dobře se mu vede. They buzzed and fretted against the window, or around the light bulb. Bez obsahu sacharidů vývary, light nápoje, čaj, káva bez mléka. Das USALS berechnet dann die Positionen der verf ugbaren Satelliten. As Polo left the room, the Yattering rocked the light a little more. Some of them carried torches, which burned with a dead brown light. He screamed and even as he screamed, the lights flickered back on. Lady Frances se usadila na čtrnáct dní v hotelu Englischer Hof. Někteří se tam dokonce usadili na celou noc a čekali na něho.


Pro zajímavost:

usadit synonyma,
vyšší škola ( v USA ) anglicky,
usazenina synonyma,
liga synonyma,
produit m national francouzsky,
usazovat se synonyma,
usadit se anglicky,