Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Není nepřítelem, kdo křivdí, nýbrž kdo... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Není nepřítelem, kdo křivdí, nýbrž kdo...

Kdo rychle dává,... všeobecný přehled, Zlo sobě nechystá, kdo... všeobecný přehled, KDU-ČSL všeobecný přehled, ten, kdo mluví anglicky, jenž, kdo synonyma, kdo? španělsky, kdo synonyma, Kdo je to? anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Není nepřítelem, kdo křivdí, nýbrž kdo... ve větách.

Ti, kdo napadnou naše lidi, nenajdou bezpečného místa ani úkrytu před dlouhou paží spravedlnosti. Kdoví, jestli ten váš pomocník není stejná rarita jako ten inzerát. Kdo jsou ony? pravdivost či zdání? Šerem jitra není k rozeznání. Není li nikoho, kdo by nás představil, můžeme tak učiniti sami. Nikdo, kdo není slepý, neodolá tanečním číslům pwe. Čím kdo není k milence, tím nebude ani k manželce. Ale není jím ani ten, kdo jen sedí a nereaguje. Kdo navštíví Švýcarsko, je překvapen existencí četných restaurací, kde se prodávají jenom lihuprosté nápoje. Kdo si předem chladnokrevně promyslí zločin, promyslí si stejně chladnokrevně, jak zahladí stopy. Ať si tohle vylepšení vymyslel kdokoli, šlo o člověka pevně rozhodnutého zasáhnout svou oběť. Byl to pláč ženy jakés, stlumený vzlykot někoho, kdo schvácen jest nevylíčitelným zármutkem. Kdosi tatínkovi zhaněl výchovnou methodu soukromých ústavů a doporučil mu pro mne farní školu. Kdo chce své samostatnosti v právu uhájiti, musí si osvojiti jisté kvantum právních vědomostí. Jako každý, kdo žije hodně osaměle, přijímal snáz myšlenky, nežli se přizpůsoboval lidem. Kdo nemůže oplatiti, co někde požil, ať pozváni nepřijímá, nechce li platiti za parasita. Dokonce tu existovala skrytá nevraživost vůči těm, kdo se vzdali místa, aby mohli narukovat. Tohle ovšem je zcela podružná záležitost ve srovnání s otázkou, kdo zabil Johna Strakera. Práce jest to, která ženu ochraňuje od tělesné i duševní bídy! Kdo pracuje, hospodaří. Kdo spatří rudou krev Spasitelovu, šarlatově planoucí v křišťálu, stane se nesmrtelným. Na tohle sluníčko opravdu nesmíte bez klobouku, opakoval, a kdovíproč to znělo důvěrně. Kristepanebože, nikdy nezapomenu, jak se zatvářili, když poznali, kdo se to k nim blíží. Nikdy jsme se nedověděli, co ten nápis znamená, ani kdo byl náš noční návštěvník. Kdo ví, Watsone? Ženské srdce i rozum zůstávají pro muže nerozluštitelnou hádankou. Ha! A obálku zalepoval kdosi, kdo, pokud se příliš nemýlím, předtím žvýkal tabák. Kdosi něco zakřičel směrem ke strážným a jeden z nich jim hlasitě oznámil rozsudek. Kdo se pouze ruky dotýká, prozrazuje falešnou a nedůvěřivou povahu a také nadutost. Při jídle šilhaly jedna druhé do talíře, aby viděly, kdo dostal největší porci. Piš panu Fialovi, kdoví jestli by zjara nyní nebylo místo prázdné v Společenské. Kdoví co tisknou? a vojáci dostanou prý nové uniformy, Gehročky a modré pantalony. Kdo se pokouší povznést nad řád daný Přírodou, klesne často pod svou úroveň.


Pro zajímavost:

ten kdo určuje módu anglicky,
i když synonyma,
kde německy,
kde, kam francouzsky,
když, až německy,
Kde je zkušební kabinka? španělsky,
kdykoli synonyma,