Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Nepotřebuji přítele, který přikývne na všechno, co řeknu.... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Nepotřebuji přítele, který přikývne na všechno, co řeknu....


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Nepotřebuji přítele, který přikývne na všechno, co řeknu.... ve větách.

Řeknu vám na rovinu, milej pane, že se mi to všechno dvakrát nelíbí. Milý náš příteli, musíte vykonati slepě a přesně, co vám řeknu. Řeknu mu, aby přišel v deset hodin večer, pak že mu ukážu všechno. Ano, pane, jsem, a ráda vám řeknu všechno, co vím. Řekněte mi, jak to vlastně všechno je, Smalle. Blaise mi řekne všechno, co chce, abych věděl. Slibuji, že jí všechno řeknu, Seyonne. Všechno řeknu, jen mi uvolněte pouta. To je všechno, co vám k tomu řeknu. Řekni mi všechno, Sovari. Zůstávala však třetí možnost, sice ojedinělá a nepravděpodobná, která však vysvětlovala všechny známé skutečnosti. Veškerá nádhera krajiny však nedokázala zaujmout mého přítele, který byl zabrán do nejhlubších úvah. Pronikavý zápach kreozotu zřejmě předčil všechny ostatní pachy, které ho eventuálně mohly mást. Nikdo není lepším přítelem nad toho, kterýž přispívá k zlepšení duševního stavu našeho. To byla žádost, která jen stěží mohla u starého válečníka a starého přítele obstát. Udivoval nás všechny svou bystrostí a vyhrál vždycky všechny ceny, které škola vypsala. James Street a přijímal i dále předával všechny klepy, které kolovaly po velkoměstě. Shledávali jsme všechna slova, která nás jen napadla, abychom ji ukonejšili a utěšili. Chce li člověk jaksepatří vzdorovat hladu, připraví ho to o všechnu sílu, kterou má. Vylučte všechny ostatní faktory, a ten jediný, který zůstane, musí být pravdivý. Rád bych měl jeho přesný popis a všechny jeho dopisy, které mi můžete poskytnout. Muž, který všechna svá slova napsal první, je nepochybně strůjcem celého podniku. Zejtra pude půlka Cardiffu vsadit na jakýhokoliv zasraný ho koně, kterýho řeknu. Vaše umění skutečně předčilo všechny chvály, které jsem o vás kdy slyšel. Plán upravujte až tehdy, když vyřešíte ty úkoly, které opravu nepotřebují. Domnívám se však, že jsem získal všechny informace, které jsem potřeboval. Neuvěří, řeknou, že jsem ramenář, který chce býti hezkým na obě strany. Jste jako lékař, který chce poznat všechny symptomy, než stanoví diagnózu. Slyšte mne a suďte tou láskou duševní, která nás všechny v jedno spojuje. Všechno jsem si ověřil a parní člun, který nám popsala, opravdu existuje.


Pro zajímavost:

poznámka na konci, dodatek synonyma,
lístek (na vlak) francouzsky,
na zdraví anglicky,
na vlastní oči německy,
hrnót krtkem na Slintáč synonyma,
láhev na vodu, napajedlo anglicky,
být na pikniku synonyma,