Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Nežijeme proto, abychom jedli, ale... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Nežijeme proto, abychom jedli, ale...

Severoatlantická Aliance všeobecný přehled, ALEA IACTA EST. všeobecný přehled, 1928 - Alexander Fleming všeobecný přehled, 1795 - Alessandro Volta všeobecný přehled, ale... všeobecný přehled, altertümlich německy, proto, z toho důvodu, tudíž anglicky, allocation f francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Nežijeme proto, abychom jedli, ale... ve větách.

Nepřišel jste mne však dnes dopoledne navštívit proto, abychom si podebatovali o pozorovacích schopnostech. Zcela nikoli, protože nejsem volný pro bezpodmínečnou blaženost, ale je mi dobře poměrně, neodpovědně. Nemá ovšem ještě zajištěné existence, protože dosud studuje, ale proto přece ještě není lump. Uprchlík z něho vyskočil, ale okamžitě se celou délkou protézy zabořil do rozbahněné půdy. Nejlíp by si ovšem pomohl, kdyby rychtářovic Lucii chtěl, ale proti gustu žádný dišputát. Dost pravděpodobně vás zvolí, ale udělají to proti své vůli, jako nepříjemnou povinnost. Ale to všecko nebylo nic proti kráse panny, kterou spatřil Soběslav v nejzadnějším pokoji. Ale mezitím si můžeme udělat pohodlí, nemyslíte? Snad vám sklenička nebude proti mysli. Povstali jsme, abychom se rozloučili, ale cosi v ženině hlasu upoutalo Holmesovu pozornost. Nerozumím mamince dobře, co tím myslí, ale stačí, že řekla, že jsou protestantské. To, co jsme provedli Achmetovi, neudělali jsme proto, abychom dopomohli k bohatství jim. Virus je živý organismus, tvoří ho nukleová kyselina, proteiny, ale netvoří buňku. Radovid uznal sice také sličnost její, proto ale na svou černou krásku nezapomněl. Vůlí k síle, vůlí k moci, proto abychom překonávali v sobě člověka dnešního. Nelitovali jsme námahy, abychom ji z toho šílenství vyléčili, ale vše nadarmo. Ona ale nechodí nikam na návštěvy, protože nemůže matku samotnu doma nechat. Proto jsme si netroufali moc se mu přiblížit, ale přece jen jsme ho neztratili. Ale tím radší tě budu mít, moje Angelinko, protože vím, jak jsi předobrá. Sám, pravda, náležel k domorodému pluku, ale jenom proto, že se mu to hodilo. Napevno se ale ještě nic nedohodlo, protože Flory se musel vrátit do tábora. Fendularovy protesty však byly vzápětí přehlušeny Aleksanderovým křikem. Proti tomuto předpokladu vyvstávaly vážné námitky, ale vyloučit se nedal. Připravte si ale lucernu, abychom se mohli přesvědčit, že je to opravdu on. Ta výminka se zdála býti Jirkovi trochu divná, proto ale přece zůstal. Nemohu než maličkostí některým pomoci, ale to je proti celku jako rosa. Ale to proto, že je také v Súdánu, pracuje pro jednu ropnou společnost. Proto jsem se přičiňoval, abychom se mohli co nejdříve za sebe vzíti. Všech pět bylo zatčeno, ale usvědčující důkazy proti nim chyběly. Ale dnes jsem ho zavolala, protože jsem se chtěla vyptati na Jana Marka. Ulekl se ovšem, ale věděl, že se jí křivda nestala, a proto mlčel.


Pro zajímavost:

aléatoire francouzsky,
láhev alkoholu synonyma,
album na fotografie anglicky,
ginger ale anglicky,
Alžír zeměpis,
alimenty synonyma,
al mediodía španělsky,