Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Nic nesnesitelnějšího než... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Nic nesnesitelnějšího než...

Nežijeme proto všeobecný přehled, méně než ctnost. (Horatius) všeobecný přehled, Vím, že nic nevím. všeobecný přehled, déle než synonyma, neživotný synonyma, dříve než německy, Vždyť se nic neděje španělsky, nic jiného anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Nic nesnesitelnějšího než... ve větách.

Já nežádám nic jiného, než tamhle ten starý záplatovaný kabát, co na hřebíku visí. Musí to býti nějaká maličkost, a nežádáš li nic více, rád tvou žádost vyplním. Na Zelený čtvrtek věděly děti, že nebudou snídat nic jiného než jidášky s medem. Nehodlám zásilku svěřit poště, a rovněž nepřijmu nic než zlato nebo bankovky. Zde není nyní nic jiného vidět než vojáky chodit, koně vodit a zásoby vozit. Nejsem možná o nic lepší než ti ostatní a nedělej ze mne žádného světce. Stejně by mi asi neřekl nic jiného, než že jsme všichni odsouzení ke zkáze. Vycítila jsem, že Gennarovi není v jeho přítomnosti o nic volněji než mně. Tak slétne znenadání radost k člověku, že si přizná už nic než umříti. Věděl jsem samozřejmě líp než oni, oč jde, ale nemohl jsem nic dokázat. Nedalo se o něm říct nic horšího než to, že nereprezentuje svou třídu. Nechceme nic jiného než jedno bouchnutí razítečkem a vše bude vyřešeno. Jednou prý stonal, a špicl nic nežral a ležel u postele a pořád plakal. Zem spravovali dva správcové, kteří nebyli o nic lepší než sám pán. Anglicky skoro nemluví a nedostali jsme z něho nic než jakési huhlání. Nezbývá ti nic jiného než se vrátit a místo vlasů cedulku odvésti. Nuže, není nic snadnějšího, nežli dopátrati se něčeho o učiteli. Nečtu teď nic než kriminální zprávy a rubriku pohřešovaných osob. Toník řekl Nic není těžšího nežli dopátrati se v životě pravdy. Nu, nemůžeme udělat nic jiného, než se znovu rozjet do Harrow Weald. Koneckonců, vždyť ti chudáci nejsou o nic horší než kdokoli jiný. Své vojenské policisty nepovažoval za nic lepšího než za kulie. Nevidím o nic víc než vy, ale naučil jsem se vnímat, co vidím. Ale celou noc nespal jsem a na nic nemyslel než na ty jeho slova. Nežil jsem pro nic za nic po celá léta se Sherlockem Holmesem. Nic víc, nežli bylo nutno, abychom ho my prohlédnouti mohli. Mám dojem, že proti němu nemluví nic než mlhavé náznaky. Zdá se mi, že nejsme o nic dál než ve chvíli, kdy přijel. Nemohli jsme už udělat nic, než zamezit, aby rakev odvezli. Nu, pak nám tedy nezbývá nic než přímý čelní útok.


Pro zajímavost:

neživě synonyma,
nic německy,
nic si z toho nedělat synonyma,
Nemáme nic společného s... anglicky,
nežit synonyma,
dříve než synonyma,
nic francouzsky,