Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Pamatuj, že i nejtěžší hodina v tvém životě má... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Pamatuj, že i nejtěžší hodina v tvém životě má...

1883 - H. S. Maxim všeobecný přehled, IN MEDIAS RES. všeobecný přehled, méně než ctnost. (Horatius) všeobecný přehled, MUDr. všeobecný přehled, MF ČR všeobecný přehled, MMS všeobecný přehled, MAAE všeobecný přehled, který má štěstí. (Cicero) všeobecný přehled,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Pamatuj, že i nejtěžší hodina v tvém životě má... ve větách.

Měnil jsi kondom každou půl hodinu? Pamatuj, že kondom nevydrží navždy. Ve dvě hodiny nás důstojník kontroloval a jeho přítomnost na okamžik přerušila jednotvárnost noci. Dobrá, tak se tedy příštích čtyřiadvacet hodin věnujte intenzivnímu studiu čínského porculánu. Uložila svého kojence, nasytivši ho o deváté hodině bez zpěvu, hýčkání, nosení a kolébání. Návštěvu hostince v pozdní večerní hodině mohla si dovoliti takřka jen žena pochybné pověsti. McGinty skončil na šibenici a svou poslední hodinku uvítal zbabělým nářkem a hořekováním. Oba Cunninghamové, jak se samozřejmě pamatujete, se k nám připojili přede dveřmi do kuchyně. Až to uděláte, rozhodně položte skříňku na sluneční hodiny, jak od vás dopis požadoval. Nejlépe si pamatuje, co vytvářel, dělal, kreslil, napodoboval, také vůně, chutě a pohyb. Iniciály byly vyryty přibližně před padesáti lety a právě tak staré jsou také hodinky. Ostatní hodiny dne uběhly mu hejčkáním, hraním, až ho zase Sára na lůžečko uložila. Pamatujete se na Parkera, který byl u Coxonových ředitelem? Ten si vás nemohl vynachválit. Součet povinných hodin týdenních nemá v nižším oddělení přesahovati , ve vyšším. Pamatujete se, že služky při sčítání lidu hlásily se k mateřské české řeči své. Autobus do Nepálžáňdže pojede čtrnáct hodina doveze nás do nížin k indické hranici. Kolem desáté hodiny vidíme na obzoru hromady navršeného kamení s modlitebními praporci. Bydlím v myslivně ve společnosti bodrých lidí, Kolem myslivny na hodinu cesty samý les. Bubnování deště na střechu začalo po pár hodinách každého dohánět k šílenství. Ranní hodina uprchla, Kazimíra byla se strojením hotova a seděla zamyšlená v lenošce. Pamatuj, ze automatické systémy mohou nekdy vypadnout, takze budes muset zasáhnout sám. Pamatujte, že slavení svátků přináší Boží požehnání pro všechny starosti dne. Jiřík musil vychodit školní léta a potom chodil k panu páterovi na opakovači hodiny. Netrvalo to ani hodinu a byli jsme uprostřed wokingských jedlových lesů a vřesovišť. Spánek Pamatujte na dostatečný a pravidelný spánek, zejména ve zkouškovém období. Deset hodin minulo, když slyšel jsem kroky služčiny, ubírající se do své ložnice. Včera ve dvě hodiny odpoledne jí listonoš přinesl malý balíček v hnědém papíru. Tyhle hodinky byly nedávno čištěny, což mě připravilo o nejdůležitější stopy. Jak čerstvě mu hodiny uplývaly, které si právě tenkráte přál stokráte delší. Což, vy jste dobrá hodina, ale neníť každý takový, až zkusíte světa, uvidíte. Takový obal se ponechá tři hodiny a opakuje se tak dlouho, dokud horečka nepolevila.


Pro zajímavost:

MODEM všeobecný přehled,
Městská Hromadná Doprava všeobecný přehled,
X-mas všeobecný přehled,
post meridiem (po poledni) všeobecný přehled,
Vím, že nic nevím. všeobecný přehled,
Magistr všeobecný přehled,
Možná, že odcházíme literatura,