Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz podvědomě chválí sebe. (Seneca) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu podvědomě chválí sebe. (Seneca)

podplukovník všeobecný přehled, Pod zemí mnoho ohňů... všeobecný přehled, podnítit synonyma, v podstatě německy, poder (ue) španělsky, podlézat synonyma, úplatný, podplatitelný synonyma, pod střechou, uvnitř synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu podvědomě chválí sebe. (Seneca) ve větách.

Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Však pracovala Honorata s podivuhodnou krásnou vytrvalostí nad sebou a zdokonalovala se vůčihledě. Ford mu podával skleněnou nádobku, v níž sebou zcela nepochybně mrskala malá žlutá rybka. Složka adresář pro umístění obnovovaného objektu musí mít pod sebou modrý podklad. Na železné palubě pod sebou jsem slyšel veliké šoupání nohou a zmatené výkřiky. Takhle tedy šly události za sebou, alespoň podle toho, čeho jsem se zatím dopátral. Nevěř paní Málkové, která mluví podle informací, které sebrala někde u hokyně. Myslím však, že jsem v ní vyvolal podezření, protože se rozhlížela kolem sebe. Ale ti, co podlehli zlému osudu, bývali poučením sebeobrany ještě vytrvalejší. Slídil po podlaze a stále si pro sebe cosi mumlal, až pojednou radostně vykřikl. Vidím před sebou stinnou cestu podél řeky, vedoucí z Chrudimi ke Slatiňanům. Je to jen sebraná věc, a předce musím hlavu pod ostrý meč kritiky sklonití. Lestrade a Gregson podívali se navzájem na sebe s nedůvěřivým úsměvem. Samo sebou se rozumí, že podobného kultu účastny byly pouze šlechtičny. Mužíček sebou trhl a čtverácká sametová čapka se svezla na podlahu. Podnájemník si na faře pronajal dva pokoje byly v jednom rohu nad sebou. Mrzutě jimi do moře hodiv, nechtěl je ani pro sebe k večeři podržet. Seržant sebral nějaký lístek, který ležel vedle mrtvého na podlaze. Rovně pod sebou mají teď obrovskou desku Země nemohou jí minout. Vtom spatřil Mikeš pod sebou moře a prázdný sud do něho pustil. Podezíravě se rozhlédl kolem sebe po ostatních lidech ve vagónu. Bližší informace Sebehodnocení může mít velmi různou podobu. Pasák ale ku podivu ani ho nezpozoroval a jen před sebe se díval. Podepsal jsem podle pokynů listinu a advokát si ji odnesl s sebou. Pod sebou viděl půvabné náměstí lemované stromořadím. Opatrně jsem trn sebral a podržel jej pod světlem lucerny. Trevelyan a já jsme se však na sebe nechápavě podívali. Samo sebou se rozumí, že podáváme vždy jen ruku pravou. Zřejmě neměl sebemenší podezření, že by ho klamali. Nepřítomně utrhla uvolněnou nitku z plátna pod sebou.


Pro zajímavost:

pódium synonyma,
společnost, podnik anglicky,
podřídit se, podrobit se synonyma,
poddat se synonyma,
lichotit, podkuřovat synonyma,
podotknout synonyma,
podvodník, rváč synonyma,