Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Poslanecká sněmovna parlamentu České republiky Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Poslanecká sněmovna parlamentu České republiky

České Dráhy všeobecný přehled, České aerolinie všeobecný přehled, České radiokomunikace, a.s. všeobecný přehled, Česká republika francouzsky, člen parlamentu anglicky, Korejská republika zeměpis, sněmovna anglicky, Dominikánská republika zeměpis,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Poslanecká sněmovna parlamentu České republiky ve větách.

Jaroslav Durych byl symbolem Československé republiky, byl nežádoucím autorem, jeho dílo byla oslava katolictví. Katastrální úřady mají za úkol především spravovat katastr nemovitostí České republiky. Český překlad Praha Ministerstvo obrany Hlavní úřad civilní ochrany České republiky,. ÚVOD Česká republika je zatím jednou z nejméně postižených zemí pandemií HIV AIDS. Uvedená doba se může prodloužit jen po předchozím souhlasu Poslanecké sněmovny. Fatah Abbas, Západní břeh Ekonomická a potravinová krize v Gaze Parlamentní volby v Izraeli. Madžúb, pilot leteckých sil Súdánské islámské republiky, si připevnil hrdelní mikrofon. Na večír opustili deputovaní s předsedou sněmovnu, doprovázeni jsouce národní gardou. Tubmanův vrstevník Leonidas Trujillo byl diktátorem Dominikánské republiky třicet let. Vy jste vstoupili do Čínské lidové republiky ilegálně, nepovoleným přechodem. Marně jsme se domáhaly vstupu do Národního výboru, marně do parlamentu. Vysoké vlády, parlamenty, státníci a ministři neodzbrojí. Jízda ke sněmovnímu sálu byla namáhavá záležitost. Snaží se naplnit novou republiku duchovním obsahem. Parlament, který by byl výkvětem národa. To se týká zejména východu republiky. Jde o vánoční stromy republiky. Válka republikánů s terorismem. Masaryka za prezidenta republiky. Parlament přerušil zasedání. Rašín první zákon republiky. Na dotaz člena parlamentu Mr B. Parlament se rozešel. Parlament by měl. Josef Karel Šlejhar patřil k nejoriginálnějším představitelům českého naturalismu, napsal dílo Kuře melancholik. Jaderná elektrárna v Dukovanech je důležitou součástí systému výroby elektrické energie v České republice. Jihočeská Univerzita, Zdravotně sociální fakulta, Katedra supervize a odborné praxe, České Budějovice. Soustavný přehled hlavních směrů literárních a zjevů v jednotlivých dobách celé literatury české. Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Katastrální úřady jsou provozovány v rámci Českého úřadu zeměměřického a katastrálního www.


Pro zajímavost:

Irská republika anglicky,
Středoafrická republika zeměpis,
Jihoafrická republika zeměpis,
republika španělsky,