Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Přišel jsem, viděl a zvítězil. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Přišel jsem, viděl a zvítězil.

viděl jsem, zvítězil jsem. všeobecný přehled, Myslím tedy jsem. všeobecný přehled, Měl(a) jsem se dobře. anglicky, Nenarodil jsem se ... anglicky, podraz jsem neprokoukl synonyma, Jsem na řadě. anglicky, jsem sám synonyma, já jsem, jsem anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Přišel jsem, viděl a zvítězil. ve větách.

Viděla jsem miliony rukou, zdvižených k přísaze, takové obřady se nekonají v národech marně. Dozvěděla jsem se to, když jsem se pozdravila a přišel mne vyslechnout detektiv Edmunds. Domníval jsem se, že jste si se mnou přišel pohovořit v nějaké odborné záležitosti. Něco podobného jsem viděl na svahu jednoho kopce u Ballaratu, kde pracovali zlatokopové. Viděl jsem, že chování i slova naší nové klientky na Holmese příznivě zapůsobily. Viděl jsem do lidí a není hezké, viděti do lidí příliš bezprostředně a zblízka. Až sem jsem si dokázal jejich počínání představit, jako bych je viděl před sebou. Kočí seskočil, viděl jsem, jak otevřel dvířka, a jak stojí tam pln očekávání. Tlačila jsem se blíže, abych ji viděla Byla skromná, trochu zádumčiva té chvíle. Kolem někdejšího kláštera svaté Anežky přišel jsem brzy na místo naznačené. Viděl jsem tam i člověka, který byl nahý, ale chodil s kalašnikovem přes rameno. Včera teprve viděl jsem zapadnouti do ní jednoho z koníků na močále chovaných. Viděl jsem, že Holmes je příliš zahloubán a není mu právě dvakrát do řeči. Okamžik na to viděl jsem je odskočiti od sebe a rozhlédnouti se zděšeně kolem. Viděl jsem, jak se sehnutý namáhá, až se s pronikavým zapraskáním rozlétly. Ačkoli jsem nechtěla, aby ještě ke mně přišel, sama jsem mu napsala Přijedu. Přece jsem již také všelicos zažila, všelicos jsem dostala, všelicos viděla. Zaslechla jsem, jak hrůzou vykřikl, a pak jsem viděla, jak se otáčí a prchá. Viděl jsem Holmesa, jak se chytil rukou za hlavu jako muž na smyslech pomatený. Naproti tomu jsem přece sám viděl důkaz a slyšel zdůvodnění jeho dedukcí. Říkal jsem vám už, že jsem měl na Východě obchod, než jsem přišel sem. Ale ano, viděl jsem ho řešit problémy, při kterých měl daleko méně stop. Tu nedávno jda po naší promenádě, viděl jsem tam pěkné hortensie kvésti. Zjistil jsem, že službu má tentýž vrátný, kterého jsem tu včera viděl. Nepochybně to je Porlockovo písmo, ačkoli jsem je zatím viděl jen dvakrát. Chlapečkové, já jsem to viděl a nebojte se, já vám toho nedaruji! Září. Vzápětí se to už vynořilo v měsíčním světle a viděla jsem, co to je. Přišel jsem kvůli jedné maličkosti kvůli té smrti plukovníka Barclayho. Viděl jsem ho stát na téhle židli a připevňovat nad ni ten velký obraz. Prsa má k zoufalosti mne přivedla, již již viděla jsem smrť před sebou.


Pro zajímavost:

jsem nucen něco francouzsky,
Jsem z ... anglicky,
Jsem rád, že to skončilo. anglicky,