Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Radši budu prvním na vesnici než druhým... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Radši budu prvním na vesnici než druhým...

jdoucí na smrt Tě zdraví! všeobecný přehled, na horu postavil. všeobecný přehled, méně než ctnost. (Horatius) všeobecný přehled, být na prvním francouzsky, makačka na budku synonyma, Napiš na tabuli. anglicky, na začátku synonyma, podílet se na podniku německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Radši budu prvním na vesnici než druhým... ve větách.

To budu radši sám, než tady mít takové lidi, jaké mi dáváte k dispozici. Právě mám čtyrnedělní tele, to dochovám, a tobě to bude jistě milejší než peníze. Pokud vím, není v celé Evropě jiný exemplář než v jedné budapešťské laboratoři. Než bylo poledne, věděl každý kluk ve vesnici, že dostali u Lukšů věrtel dukátů. Budete zasvěcen do všeho, co víme, dříve než opustíte tuto komnatu, sire Jindřichu. Já myslím, že bude mít ještě někoho jiného za lubem než toho hloupého písáka. Jářku, nynčko je ten svět zcela jiný a pomalu bude kuře chytřejší než slepice. Než s vámi budu hotov, budete litovat, že jste kdy překročil práh tohohle domu. Bude mnohem krásnější nežli dříve, protože si lidé uvědomí, co spáchali. Čekám ale, že se stejně budeme muset obrátit na Londýn, než to rozlouskneme. Vaše obrazovka tak bude vypadat jak před tím, než jste si ji začali upravovat. Ale budují psát, aby mi nedělala větších ještě mrzutostí, než jich mám. Ale tím radší tě budu mít, moje Angelinko, protože vím, jak jsi předobrá. Doufal jsem, že si s vámi budu moci obšírněji popovídat, než se dostaví. Jedno pořádné zapískání bude účinnější než všechny ty vaše pušky. Nechceme nic jiného než jedno bouchnutí razítečkem a vše bude vyřešeno. Ale vrátím se vlakem o dvanácté, takže než přijedete, budu již doma. Matka také řekla, že vám milejší bude, co dům než co trh dává. My nežádáme od vás, abyste ji živil, my se budeme o ni sami starat. Odpověděla ti, že já ti to budu moci asi lépe vysvětliti než ona. Již umím pět latinských slov, a než se naděju, bude ze mne pán. Napsala jsem jednu vesnickou povídku, nevím ale, bude li se líbiti. Buďte důkladní, více je v tomto případě lépe než méně. Než se vrátíte, budu mít dost času zjistit, kde je drahokam. Zatím, nežli si ji prohlédnete, bude připraven zákusek. Vzpomněli jsme na Tebe, že se budeš mít lepší než my. Tiše skočíme z okna, a než kdo vstane, budeme za horami. To bych si radši uťal ruku, než bych vás nějak urazil. On ji ale má radši než ty starší, protože jsou zlé. Co ted ? Asi nám nezbývá než čekat, co se bude dít.


Pro zajímavost:

Opravdu se na to těším. anglicky,
na balkóně německy,
Na Bělidle synonyma,
v, po, za, na synonyma,
nabývat na významu německy,
pánev na smažení anglicky,
bez ohledu na, přes synonyma,