Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Rodiče chválí své děti, tím... Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Rodiče chválí své děti, tím...

tím méně... všeobecný přehled, Rodiče a děti literatura, have a good time anglicky, proti své vůli synonyma, a long time ago anglicky, rodiče anglicky, Schedule / Time-table anglicky, tímto způsobem, a tak synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Rodiče chválí své děti, tím... ve větách.

Druhá cesta byla k Bělinčiným rodičům, kteří své děti znova narozené k srdci přitiskli. Krticemi trpívají děti takových rodičů, kteří byvše zachváceni příjicí, byli léčeni rtuťovými léky. Povinnost děti nemanželské živili a zaopatřovati přechází tak jako jiný dluh na dědice rodičů. Jsou to jmenovitě albstinentní lékaři, kteří varují rodiče před podáváním dětem alkoholu. Někdy po válce mě rodiče přivedli do dětské poradny ke slovutnému profesoru Švejcarovi. Kdyby viděli rodiče, co ty děti zde zkusí, neposílali by je sem tak nazdařbůh. Pro předškolní děti a jejich rodiče působí ve středisku Klub maminek. Some greedy cop had leaked the salient details to a reporter from The Times. Děti vyhlížely z oken, kdy rodiče přijedou byli v městečku v kostele. Děti byly záhy jako doma a rodiče měli s nimi radosti dost. Ovšem povinnosti obou rodičů k dětem zůstávají stejné. Děťátko, Jezulátko, což? Rodiče na vrcholu blaženosti. Naplnění dětského snu být jednou tím nebo oním. Čím víc dětí, tím dřív Madonaiové umírali. Rodiče zapomínají sebe ve starosti o děti. Tam naposled sbírala Honorata své síly, aby potom tím usilovněji předsevzetí své mohla uskutečniti. Nevím vlastně, nebylo liž by první mojí povinností jako svědomitého detektiva zatknouti celý dům. Tím výdělkem by se povznesla, osvobodila, osamostatnila a stala se rovnocennou družkou svého muže. Zase jako v noci otevřel beránek zlaté kachničce, která přiletěla kojit své děťátko. Středisko pro volný čas dětí a mládeže může poskytovat své služby za úplatu. Vy máte děti, kdyby pánbůh dopustil neštěstí, dělala bych si z toho svědomí. Spatřiv světlo to, zahrozil jsem pěstí s hořkou kletbou na rtech směrem tím. Aby mohla být svému muži tím vším, musí se umět podívat pravdě do očí. Velice všechny zklamal tím, že se večer po svém příjezdu neukázal v klubu. Potom jeli bratři pro své rodiče a pro dobrodince zemana, který je vychoval. Rodiče ho zdržovali, když jim řekl, že půjde do světa, ale nebylo naplat. Čím je nižší, tím je látka z hlediska své hořlavosti nebezpečnější. Takoví rodiče vlastně své dcery klamou a o životní štěstí je olupují. Napsal mi a poslal mi kopii svého románu, abych se nad tím předem mučila. Víte, že mám ve zvyku objasňovat své případy do nejmenších detailů.


Pro zajímavost:

time machine anglicky,
tím synonyma,
rodiče, otcové španělsky,
a waste of time anglicky,
rodiče francouzsky,
Podej mi své pero. anglicky,
breakfast time anglicky,