Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Save Our Souls (Spaste naše duše) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Save Our Souls (Spaste naše duše)

Čistá duše. všeobecný přehled, duševní rovnováha synonyma, duše anglicky, duševně chorý synonyma, interní, duševní, skrytý synonyma, save anglicky, dušené maso anglicky, duševní otřes synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Save Our Souls (Spaste naše duše) ve větách.

Anděl, strážce duší našich, bude ostříhati slov mých, aby nepřišly do rukou neposvěcených. Nikdo není lepším přítelem nad toho, kterýž přispívá k zlepšení duševního stavu našeho. Naši inteligenci tedy, což jest naše duševní krása, prozrazuje výraz našeho obličeje. Snažím se celou duší o to, aby již jednou to naše položení se změnilo. Jest v skutku něco podivného v tom, jak naše duše tak brzo se srozuměly. Zbytek je našedlý, což znamená, že byl vysušen savým papírem. Chci vám dáti zprávu o některých našich milých duších. Opravdu je snadnější čelit opuštěnosti, zneuctění a zatracení vlastní duše než takovému dlouhotrvajícímu hladu. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. No, nesmíme při vyšetřování téhle nicotné záležitosti ztrácet ze zřetele cíl našeho hlavního pátrání. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Přímo před našimi reflektory pochodují v oblacích prachu snad desítky jednohrbých dromedářích krasavců. Každé poskočení koní, a každé otočení kol přibližovalo nás k nejsmělejšímu našemu dobrodružství. Jeden z našich největších státníků prohlásil, že nejlepší odpočinek člověku přinese změna práce. Jeden z votantů, podivně svítících očí proniká sálající září duše obžalované i celé auditorium. Emancipací hospodářskou k emancipaci sociální, právní i duševní, hlásal druhý proud ženského hnutí. Jen v čistých, vroucích duších zahoří láska opravdová, horoucí, která člověka blaží a šlechtí. Právě ten poslední večer měl býti svědkem našich slibův, ale nepříznivá náhoda zničila všechno. Naše vlastní díla je třeba vždy znovu prověřovat, zda jsou přizpůsobena potřebám chudé mládeže. Hned poté jsme uslyšeli jeho hlas, radostně provolávající, že našel sklápěcí dvířka ve střeše. Pokušení vytvářet si předčasné teorie na základě nedostatečných údajů je kletbou naší profese. Když toho člověka odklidíme, vyvolá to v celém státě pozdvižení, které skončí naší likvidací. Delší cesta nejen uklidní otřesené nervy přítele našeho, nýbrž zahojí také zraněné srdce jeho. Ač Vlasáček pozornost její všelijak přetrhoval, přece našla badavost její otce slídícího po ní. Hledáme lepšího člověka žijícího životem produševnělým, v ovládaným duší, životem mravným. Konec se rychle blíží, kamarádíčku, ale nechci, abyste vypustil duši, dokud si spolu nepopovídáme. Jsou to naše dějiny, pokud nám nezastiňují a neskresluji nejzářnějších postav našich velikánů. Však jen neohroženě dále, naše sladká vypravovatelko, budoucnost Vás nejlépe ocení a ospravedlní. Vzniklé požáry v polárních krajích byly potlačeny, a naši útočníci pokračovali nepřetržitě.


Pro zajímavost:

duševní i tělesná síla anglicky,
pumpovat (duši) synonyma,
náš, naše španělsky,
duševně chorý člověk synonyma,
duševní a tělesná práce německy,
duše synonyma,
duševně postižený člověk synonyma,