Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz se k tobě chovaly tvé děti.(Isokrates) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu se k tobě chovaly tvé děti.(Isokrates)

i kdyby se... všeobecný přehled, když se bojí. (Caligula) všeobecný přehled, Ničemu se nedivit. všeobecný přehled, stoupat, zvětšovat se, růst synonyma, Předpokládalo se anglicky, jak se dostanu k? francouzsky, vláčet se, vléci se, vláčet synonyma, belhat se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu se k tobě chovaly tvé děti.(Isokrates) ve větách.

Ať se Verrall v životě choval sebehulvátštěji, z nějakého neznámého důvodu nikdy vážněji nenarazil. Mohl to být obyčejný lupič, nebo možná choval vůči panu Douglasovi soukromou zášť. Choval se k nám značně odměřeně, zvláště když uslyšel, kvůli čemu jsme přišli. Choval se velice rázně a hovořil úsečně jako člověk, který zná cenu svého času. Chovali se jeden jak druhý skvěle, opravdu skvěle! Musíte za přednostou hned zajít. Musím přiznat, že se milý pan Joseph choval mnohem zběsileji, než jsem očekával. Nebylo dobré té bytosti neznámo, jakou zálibu choval k národní poesii slovanské. Dívka však zřejmě chovala k profesorovi přes jeho výstřednosti jisté sympatie. Měl také proč si jí hledět, protože ona se k němu chovala vskutku šlechetně. Růženka chovala ptáka co drahý poklad, jenže do smrti více slova nepromluvil. Kdo se několikrát v kostele neslušně choval, ten tam na nějaký čas nesměl. Tvářil se sklíčeně a choval se krotce, dokonce jako by se mi chtěl omlouvat. Slečna Morstanová se chovala stejně odhodlaně a energicky jako předtím. Někdy si mě naprosto nevšímal, jindy se zase choval téměř přátelsky. Velice nerad viděl, když se jeho pán choval jinak než ostatní běloši. Chovala, chovala, nevěděla komu když mne vychovala, vzali mne na vojnu. Choval se jako posedlý přesně řečeno jako posedlý touhou vlastnit. Na vysokém čekanu usnul i on, hluboký mír chovala prsa oběšence. Kdybys věděla, jak se ke mně choval něžně, šetrně, laskavě. Byl jeden král a měl tři dcery, které choval jako oko v hlavě. Vzdělanější respondenti se častěji chovali zodpovědněji. Abych tak řekl, chovali se ke mně, jako bych zmizel beze stop. Tvář měl vážnou a choval se mimořádně zdrženlivě. Nazí šlechtici se často chovali podrážděně. Dle toho chovala se s důsledností příkladnou. Zatraceně, byl milý, choval se jako gentleman. Choval se velmi zdrženlivě, jako gentleman. Jak se v revoluci choval, nedá se psáti. Říkal jsi mi, že se choval slušně. Byla bledá a chovala se královsky.


Pro zajímavost:

připadat, zdát se německy,
rozklepat se synonyma,
mít se dobře anglicky,
se contracter francouzsky,
handrkovat se synonyma,
čelit , postavit se čemu anglicky,
mísit se, smíchat synonyma,