Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Special Weapons And Tactics (speciální policejní jednotky v USA) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Special Weapons And Tactics (speciální policejní jednotky v USA)

USA všeobecný přehled, usazenina, naplavenina synonyma, speciální synonyma, usadit se, posadit se synonyma, special anglicky, usazenina, sedlina synonyma, vyšší škola ( v USA ) anglicky, policejní razie synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Special Weapons And Tactics (speciální policejní jednotky v USA) ve větách.

Weitere Patente in den USA und anderen L ndern angemeldet. Podrobnosti o možnostech tohoto programu se dozvíte v předmětu zaměřeném speciálně na jeho výuku. Pokud diskety používáte, pak si na jejich uložení pořiďte speciální plastovou krabičku. Odpudivé zvuky vysílají speciální frekvenci, která odhání dinosaury z dané oblasti. Toto odsazení nastavíte v části dialogového okna Odsazení v políčku Speciální. Po armádě se do bývalé oratoře nastěhovala speciální internátní škola. Posádka byla hotová sbírka darebáků, speciálně vybraných pro tento úkol. INGEN má speciální seznam vsech býlozravcu, které mají být v ohrade. Stejní lidé, kteří sem poslali speciálně jeho, doporučili i vás. Snad že mu ji stvoří nějaká vyšší moc, speciálně pro něho. Za války si schovávala všechny nedopalky do speciální krabice. Fulton sem nadirigoval speciálně upravenou cisternu na vodu. Oba muži byli speciálně vyškoleni pro tuto chvíli. Všechno to bylo připraveno speciálně pro vás. Ta speciální doporučení znova zapůsobila. Často bývá potřeba speciální anténa. Tuhle speciální show jsem už viděla. Na dveřích má speciální zámek. Yvette si ho speciálně vyžádala. Pro děti jsou speciální lapáky. Speciální znaky a symboly. Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Podrobnější znalosti můžete získat ve specializovaném předmětu Univerzity třetího věku Služby internetu. Jediné světlo na můstku byla slabounká rudá záře trojúhelníkovitých očí paranoidního androida Marvina. Zahrál několik taktů z Čajkovského Andante zantabile a z ruského tance, hodně sentimentálně, dojemně. Všichni ostatní pracovníci jsou specialisté v určitých oborech, zatímco jeho oborem je vševědoucnost. Regulace je organizována jednotkami Policie ČR, které jsou později doplněny i vojenskými jednotkami. Jednou se Verrall kvůli svým neskrývaným názorům na domorodé jednotky dokonce dostal do potíží. Major i tatínek veleli oddílům na Andamanských ostrovech, takže většinu času tam trávili spolu. Nigérie vysílá lodi s výsadkovými jednotkami, které v létě dorazí do monrovijského přístavu.


Pro zajímavost:

nanést, usadit synonyma,
usazenina, bahno, nános synonyma,
policejní radar anglicky,
policejní služebna synonyma,
usadit se synonyma,
usazenina, sliz synonyma,
special effects anglicky,