Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz tedy myslím - myslím tedy jsem. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu tedy myslím - myslím tedy jsem.

Myslím tedy jsem. všeobecný přehled, viděl jsem, zvítězil jsem. všeobecný přehled, tedy synonyma, takto, čili, tak tedy synonyma, tak tedy, a tak synonyma, myslím synonyma, tedy francouzsky, tak tedy synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu tedy myslím - myslím tedy jsem. ve větách.

Myslím tedy, že Vám to bude milejší, když Vám potom pošlu exemplár těch spisů. Především tedy budu potřebovat rychlý policejní člun tím myslím parní člun. Myslím tedy, tak že to bude nejlepší, když sem přijde na počátku března. Tedy revolver a kartáček na zuby, víc myslím potřebovat nebudeme. Myslím, že budeme teď v pátrání pokračovat ve Woolwichi. Teď tě už, myslím, musím nechat opět pracovat. Ale myslím, že tobě to ted řeknu. Teď si však myslím, lorde St. Myslím často teď na smrt. Slyšela jsem jeho vzdalující se kroky, které teď půjdou tím šerým stromořadím dlouho, dlouho. Teď bude bezpochyby předstírat, že jsem řekl cosi, co by potvrzovalo jeho bláznivá podezření. Na nic takového jsem v životě nepomyslela! Myslím, že vaše chování překračuje všechny meze. Myslím, že jsem aspoň dvacet vteřin jen zírala na tu tvář, neschopna sebemenšího pohybu. Vysvětlím vám teď ve stručnosti, jak se, alespoň pokud jsem se dověděl, věci mají. Řekla jsem tedy cenu, která přesahovala o pět set liber částku, již jsem zaplatila. Takhle tedy šly události za sebou, alespoň podle toho, čeho jsem se zatím dopátral. Myslím však, že jsem v ní vyvolal podezření, protože se rozhlížela kolem sebe. Panebože, myslila jsem, co se bude s tebou dít, teď nemůžeš těm očím utéci. Vás jsem nejdříve potkal, tedy vás prosím, abyste dítěti byla kmotrovstvím. Vím, že žádného z chlapců nemáš, hudělala jsem ti tedy já sama přeslici. Jel jsem tedy druhý den sám, tuto mám k odevzdání, jakož i pozdravení všem. Obrnil jsem se tedy proti všem citům a vytáhl zpod pláště kouřový doutnák. Co jsem řekl, Petře, že budeš mým švagrem! Vidíš, teď mám za jednu dvě. Došlo k otřesnému zločinu a já jsem myslím už odhalil všechny podrobnosti. Jednou okenicí však prosvítalo světlo, a tam jsem tedy soustředil pozornost. Vy se toho pokusu tedy hodláte zúčastnit? Tušil jsem to, vždyť vás znám. Pokoj je teď v normálním stavu a strávil jsem v něm poučnou čtvrthodinu. Tedy, já jsem už u policie sedmadvacet let, ale tohle jsem ještě neviděl. Stála jsem pár minut přede dveřmi a teď už se zas cítím docela dobře. Teď jsem se vydal k vám a cestou mě přepadl nějaký hromotluk s obuškem.


Pro zajímavost:

tedy španělsky,
proto, tedy synonyma,
tedy, tak německy,
Myslím ... anglicky,
já jsem, jsem anglicky,
jsem sám synonyma,
Jsem rád, že to skončilo. anglicky,