Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Úřad pro ochranu hospodářské soutěže Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Finanční úřad všeobecný přehled, Nejvyšší kontrolní úřad všeobecný přehled, Český statistický úřad všeobecný přehled, Evropský policejní úřad všeobecný přehled, volná soutěž německy, soutěž synonyma, pro co, v čí prospěch francouzsky, za, pro, na německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Úřad pro ochranu hospodářské soutěže ve větách.

Například u zemětřesení je hlavní ochranou zabezpečení stavebních konstrukcí a jejich zařízení proti pohybu. Příručky pro ochranu obyvatel při vzniku radiační havárie vydávané jadernými elektrárnami Dukovany a Temelín. Katastrální úřady jsou provozovány v rámci Českého úřadu zeměměřického a katastrálního www. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Téma I podává všeobecný přehled o problematice ochrany obyvatelstva za mimořádných událostí. Téma je motivačním vstupem do celé problematiky ochrany člověka za mimořádných událostí. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Při radiační havárii se provádějí mimořádná opatření na ochranu zdraví obyvatelstva. Český překlad Praha Ministerstvo obrany Hlavní úřad civilní ochrany České republiky,. Ochranuji zivoty návstevníku, resí problémy ohledne dinosauru i ekologické katastrofy. Vyhlašuje se pro jednotky požární ochrany a není varovným signálem pro obyvatelstvo. Příslušným orgánem pro tuto oblast je Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Některé části cvičení lze provést i formou soutěže mezi třídami, resp. Jest to věru nevděčný úřad býti prostředníkem mezi milujícími. Lucembursko Úřad pro oficiální publikace Evropského společenství,. Odtud důležitý problém ochrany žen tovární prací zaměstnaných. Manžel prováděl mimo úřad život dokonalého literáta a vlastence. Alek pro svého přítele tajně udělal ochranné znamení. Ochraňák Tuckerové plul na protější straně sklepa. Učební texty pro členy jednotek požární ochrany. Tehdy byla založena mezinárodní Liga pro Ochranu. Celý podnik se pronajímá veřejnou soutěží. Pro něj tohle bude soutěž. Cílem je napomáhat volnému pohybu pracovních sil v rámci Evropského hospodářského prostoru a Švýcarska. Emancipací hospodářskou k emancipaci sociální, právní i duševní, hlásal druhý proud ženského hnutí. Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Programy jsou zaměřené na posilování sociálních kompetencí, znovuzískání pocitu sebedůvěry, vlastní hodnoty a sebeuplatnění. Zdravotní péče při radiační havárii spočívá v komplexu léčebně preventivních, hygienických a protiepidemických opatření. Současně však prokázala vysokou bezpečnost havarijních systémů jaderných elektráren budovaných ve vyspělých státech světa. Jaderné elektrárny neprodukují popílek, oxid uhličitý, oxid siřičitý a obdobné látky znečišťující životní prostředí.


Pro zajímavost:

soutěž anglicky,
kombinéza pro potápění anglicky,
soutěžní pořad anglicky,
Romance pro křídlovku literatura,
klec pro drůbež synonyma,
hospodářská soutěž německy,
správní úřad francouzsky,