Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Úřad pro ochranu osobních údajů Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Úřad pro ochranu osobních údajů

Evropský policejní úřad všeobecný přehled, Český statistický úřad všeobecný přehled, Finanční úřad všeobecný přehled, Nejvyšší kontrolní úřad všeobecný přehled, pro favor španělsky, nechat si to pro sebe anglicky, kvůlí, pro německy, úřad šerifa synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Úřad pro ochranu osobních údajů ve větách.

Například u zemětřesení je hlavní ochranou zabezpečení stavebních konstrukcí a jejich zařízení proti pohybu. Příručky pro ochranu obyvatel při vzniku radiační havárie vydávané jadernými elektrárnami Dukovany a Temelín. Katastrální úřady jsou provozovány v rámci Českého úřadu zeměměřického a katastrálního www. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Téma I podává všeobecný přehled o problematice ochrany obyvatelstva za mimořádných událostí. Téma je motivačním vstupem do celé problematiky ochrany člověka za mimořádných událostí. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Při radiační havárii se provádějí mimořádná opatření na ochranu zdraví obyvatelstva. Český překlad Praha Ministerstvo obrany Hlavní úřad civilní ochrany České republiky,. Ochranuji zivoty návstevníku, resí problémy ohledne dinosauru i ekologické katastrofy. Vyhlašuje se pro jednotky požární ochrany a není varovným signálem pro obyvatelstvo. Příslušným orgánem pro tuto oblast je Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Jest to věru nevděčný úřad býti prostředníkem mezi milujícími. Lucembursko Úřad pro oficiální publikace Evropského společenství,. Odtud důležitý problém ochrany žen tovární prací zaměstnaných. Manžel prováděl mimo úřad život dokonalého literáta a vlastence. Alek pro svého přítele tajně udělal ochranné znamení. Ochraňák Tuckerové plul na protější straně sklepa. Učební texty pro členy jednotek požární ochrany. Tehdy byla založena mezinárodní Liga pro Ochranu. Údajně měl produkovat nejširší myslitelnou škálu pitiva, přesně odpovídajícímu vkusu a metabolismu uživatele. Pokušení vytvářet si předčasné teorie na základě nedostatečných údajů je kletbou naší profese. Jak vidíte v okně programu, zobrazují se zde pouze základní kontaktní údaje. Stejné údaje jsou nezbytné pro reklamaci uplatněnou telefonicky. Program retrianguloval všechny příslušné astronomické údaje. Půjdu si promluvit s údajnou obětí. Proberme si údaje, které znám. Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Programy jsou zaměřené na posilování sociálních kompetencí, znovuzískání pocitu sebedůvěry, vlastní hodnoty a sebeuplatnění. Zdravotní péče při radiační havárii spočívá v komplexu léčebně preventivních, hygienických a protiepidemických opatření.


Pro zajímavost:

údajný synonyma,
pro španělsky,
jídlo pro psa anglicky,
pro Kopf německy,
množství pro 4 osoby anglicky,
slogan, zápis, záznam, údaj synonyma,
za, pro, na německy,