Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce všeobecného přehledu obsahující výraz Závistníkům se nejlépe pomstíš Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Závistníkům se nejlépe pomstíš

když se bojí. (Caligula) všeobecný přehled, Ničemu se nedivit. všeobecný přehled, i kdyby se... všeobecný přehled, bavit se francouzsky, okysličit, okysličovat se synonyma, chopit se příležitosti anglicky, podílet se, participovat synonyma, příčit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Závistníkům se nejlépe pomstíš ve větách.

Tato doporučení jsou formulována na základě kvalifikovaných rozborů a doporučení skupin nejlepších světových odborníků. Jeden z našich největších státníků prohlásil, že nejlepší odpočinek člověku přinese změna práce. Definitivní odstranění objektů Po otevření složky Koše je nejlepší si nastavit zobrazení Podrobnosti. Na tu lázeň vzpomněl Hostivít nejdříve, tam byla nejlepší příležitost podivnou kuchtičku vyzkoumat. Nejlepším pokrmem jest mléko, lehká moučná, s ovocnou zavařeninou nebo šťávou připravovaná jídla. Však jen neohroženě dále, naše sladká vypravovatelko, budoucnost Vás nejlépe ocení a ospravedlní. Vyhýbání se nebezpečným místům, respektování pokynů Horské služby je nejlepší ochranou. Nejlepší přípravou na zkoušky je pravidelné studium a využívání efektivních metod studia. Manka běžela hned do kuchyně, dala dobrou večeři přistrojit a to nejlepší víno uchystat. Píše se, že nejlepší prevence proti nakažení se pohlavní nemocí je partnerská věrnost. Nejlépe si pamatuje, co vytvářel, dělal, kreslil, napodoboval, také vůně, chutě a pohyb. Stromky v nejlepším pořádku, každý ulíčen, vyfintěn, jako chlapec o školní visitací. Měl zavraždit svého nejlepšího přítele, anebo vystavit sebe i mne pomstě svých druhů. Nejlepší je umístit textový kurzor před tečku a starý název smazat klávesou Backspace. Hamachi Hood sekvencery a Cray, nejlepsí pocítace, které doslova rozkodují dinosaurí DNA. Lestrado jest, jak myslím, nejlepším z policistův, a budeme snad potřebovati jeho pomoci. Veškeré lascivnosti, všemu smilstvu a cizoložstvu daří se nejlépe pod vignetou lihovin. Jsou vychovávány, aby byly jen manželkami, hospodyněmi a v nejlepším případě matkami. Jsou to skutečně nejlepší kuchaři a nejlepší barmani a na všechno ostatní kašlou. Spali jsme v dvoulůžkovém pokoji nejlepším, jaký v malém venkovském hotelu měli. Vždy však v podobném případě učiní matka nejlépe, když se poradí s lékařem. Manželka učiní vždy nejlépe, když uznala za vhodné, dáti svému muži plnou moc. Není nejlepší nápad použít k otevření obalu kondomu zuby nebo ostrý předmět. Pro mentální mapy neexistuje žádný obecně nejlepší způsob, jak je zobrazit. Co se dětem v babiččině sedničce nejlépe líbilo, byla malovaná její truhla. Věda, že terno nejlépe uhodne, kam se obrátit má, nechal ho jít podle libosti. Říká jim, aby na naši počest přivedli nejlepší tanečnici, poznamenal Flory. Její duchovní činnost, doposud její nejlepší vlastnost, byla jím podlomena. Nejlépe bude, jestli se hněvat budete, když si necháte dáti hubičky zpátky. Myslím tedy, tak že to bude nejlepší, když sem přijde na počátku března.


Pro zajímavost:

týkající se něčeho španělsky,
růst, zvětšovat se synonyma,
objevit se anglicky,
pěkně se obléci synonyma,
přátelit se synonyma,
opalovat se synonyma,
červenat se, zrudnout synonyma,