Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce zaměpisu obsahující výraz Nejvyšší průměrná roční teplota Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Nejvyšší průměrná roční teplota

Nejvyšší činná sopka zeměpis, teplota anglicky, teplota synonyma, nejvyšší vládce synonyma, Nejvyšší kontrolní úřad všeobecný přehled, nejvyšší bod synonyma, teplotechna synonyma, nejvyšší synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Nejvyšší průměrná roční teplota ve větách.

Prumerné teploty jsou mezi C C. Podle teploty vzplanutí řadíme látky do tříd nebezpečnosti, které se označují čísly I. Pohmatem dýchací pohyby, bolest postižené oblasti, deformace, teplotu kůže, pot apod. Tato teplota se nazývá teplota hoření a je pro každou látku charakteristická. Jestliže však totéž za normální teploty provedeme s etanolem, začne hořet. Nastalo pozvolné klesání teploty, spojené s lijáky vždy častějšími. Některé látky přitom vzplanou již při velmi nízkých teplotách. Spadli jsme téměř o tisíc metrů níž a je to cítit na teplotě. To se projeví prudkým snížením teploty v blízkosti havárie. Taková teplota ubíjí veškerou energii, vnímavost, zvědavost. Teplota uvnitř palivového proutku dosahuje více než oC. Další příznaky jako hubnutí nebo teploty nejsou. Zítra zase teplota stoupne a přijde vomito negro. Snažili jsme se udržet Bellinu teplotu stabilní. Vezmi si nějaký lék, aby sis srazil teplotu. Měla skoro stejnou teplotu jako Renesmeeina. Belle dneska neustále kolísala teplota. Teplota v místnosti klesla jako kámen. Teď už jsme měli stejnou teplotu. Teplotu ani vyrážku jsem neměl. Prumery teplot jsou mezi C C. Uskutečnit anketu mezi studenty posledních ročníků zaměřenou na jimi preferované zaměstnavatele. Komise o svém rozhodování vyhotoví nejméně jednou ročně zápis, který předá hospodáři KRJ. Samozřejmě by zvolili Vérasvámího, který je nejvyšším domorodým úředníkem v našem okrese. Minulý rok nás v indické Dharamsale přijal nejvyšší duchovní a světský představitel Tibetu,. Jsem ta poslední instance a nejvyšší kapacita v pátrání po zločinech a jejich vyšetřování. Nedivil bych se, kdyby to byl za dnešek nejvyšší požadavek na moje intelektuální schopnosti. Paní Lackersteenové zůstalo sto padesát liber ročně, kterýžto důchod zanikal její smrtí. Bože, Hospodine nejvyšší, Ty jediný můžeš ještě pomoci, kde lidská pomoc přestává. Požáry způsobují ročně mnohamilionové škody a často ničí zdraví a lidské životy.


Pro zajímavost:

nejvyšší anglicky,
termodynamická teplota ostatní předněty,