Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz peníze se dostávají do oběhu Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu peníze se dostávají do oběhu

přizpůsobit se normám EU německy, přejít v co, stát se čím německy, Připoutejte se německy, mýlit se německy, učit se německy, zajímat se německy, obávat se čeho německy, hromadit se německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu peníze se dostávají do oběhu ve větách.

Dva vězně sešlehal bambusovými pruty a pak jim natíral čili, jestli příbuzní nepošlou peníze. Peníze, na které jsem spoléhal, jsem nedostal a předčasná revize účtů odhalila schodek. Právě mám čtyrnedělní tele, to dochovám, a tobě to bude jistě milejší než peníze. Zvítězí li povstalci, bude mít své peníze vyhrají li Angličani, zůstanou mu klenoty. Matěj shrábl peníze, dobře se najedl, napil a potom králi poděkoval a odešel domů. Zítra po nás možná budou chtít nějaké peníze, a tím celá záležitost skončí. Sir Karel, jak jest dobře známo, vydělal veliké peníze jihoafrickými spekulacemi. Arthur se poplácával dlaněmi ve snaze zvýšit pracovní morálku krevního oběhu. Jen mi dejte peníze, já se o vaši princeznu neprosím, vímť o hezčím děvčeti. Konečně přece hodil peníze na stůl, nechal pivo stát a bez pozdravení odešel. Kdyby jim ovšem šlo jenom o lup, pokusili by se přinejmenším ty peníze najít. KM našich peněz, pomysli si tedy, jak nízko naše peníze stály a dosud stojí. Ty peníze, které jsi mi slíbil, thakchine! Řekls, že mi dáš další peníze. Ale kupec nedal více, tkadlec potřeboval peníze, musel dát, byť i s pláčem. Dokud mně peníze vystačí, budu platit já, až dojdou, přijde řada na tebe. Netrvalo to dlouho, bratr mi poslal peníze a psal, abych mu dala svého chlapce. Nač bych pak vyhazoval peníze na beznadějné pokusy, abych je dostal zpátky. Každý domek měl dokonce upravenou předzahrádku obehnanou nízkým plůtkem. Za ty peníze nakoupili sladkého páleného a častovali v hospodě děvčata. Nějak ty peníze sehnat musím, a jestli mi je nedáš, opatřím si je jinak. Sergej sáma jeho zaměstnanci si jejich peníze brali s velikým potěšením. Ježto nemám pevné adresy, bylo by Vám později těžko peníze mi zaslati. Peníze nestačí rád bych měl pocit, že jsem to ve světě někam dotáhl. Chalupník dělal ukrutný rámus, když mu žena stržený peníz přinesla. Čert nedostal za všecky ty peníze náhradu a byl tenkráte přece ošizen. Já se probudil, mládence jsem již neviděl, ale peníze ležely vedle mne. Já jsem už v sobotu neměl žádné peníze, ale z nenadání mě pozval p. Či se hněváš, že jsem Ti neposlala v posledním listu žádné peníze. Jisté to není, neboť je zle o peníze a ty podpory je věc nespolehlivá. Drobní majitelé nám nemohli škodit, neměli k tomu ani peníze, ani moc.


Pro zajímavost:

bránit se německy,
smířit se, spokojit se německy,
jednat se (o) německy,
obávat se kurzových ztrát německy,
rozloučit se německy,
řídit se čím německy,
připadat, zdát se německy,