Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz bicykl, kolečko, kružnice, kruh Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu bicykl, kolečko, kružnice, kruh

kolo, kruh synonyma, kruh, prstenec synonyma, kruhový synonyma, kruh anglicky, kruhový objezd anglicky, kruh, kulaté náměstí německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu bicykl, kolečko, kružnice, kruh ve větách.

Oknem viděl Zafod formaci temně zelených Žabích válečných strojů, svírajících kruh kolem vyvrácené věže. Pokud budete potřebovat použít rolovací kolečko, pak ho ovládáte ukazováčkem, myší opět nepohybujete. Aneb sesedli všecky do kolečka a nejstarší husopas neb husopaska musela povídat nějakú smyšlenku. Počkej, holka, ty oškrábeš kolečka, znaly jsme více takových, a nyní jsou na řešetě. Po klepnutí na šipku v zeleném kolečku se vrátíte bezprostředně o jednu stránku zpět. Masivní kruhový příklop značné tloušťky a váhy ústil do vnější slupky plavidla. Neudivila je ani výstava podivných přístrojů, umístěných po obvodu kruhové stěny. Zvláště zajímavo je, že vždy odhodlaná Polka udeřila také na kruhy šlechtické. Chvilku pobíhal v širokém kruhu kolem dokola a konečně vyrazil jiným směrem. Jestli Vás v kruhu Vaší rodiny jen chvíli baviti budou, jsem sladce odměněna. Fřlling ho odnesl rovnou do stanů a položil ho na nízkou postel na kolečkách. Tělesný strážce vystrkal kolečkovou židli s Cikorkou Desiatem z restaurantu. Rakve se otvírají, kostlivci z nich vstávají a do kruhu kolem rakve se staví. Včera ráno odjel na bicyklu na zámek pušku měl schovanou pod převlečníkem. Muž, který ji svíral, se odlepil ode dveří a postupoval v kruhu kolem nich. Ne kolečky, ale drogami, pro jehož každý čin možno a nutno napsati recept. Neobtěžujte se ale pátráním po záhadném gentlemanovi na bicyklu. Kolečko, které je na současných myškách, jim přibylo až v roce. Vzali jsme bicykl s sebou a ukázali jsme jej ve všech hotelech. Marvin opět ustal ve svém unaveném, kruhovém plahočení. Zastavil jsem se u kruhového zřídla uprostřed nádvoří. Všichni otroci byli po zajetí označeni propojenými kruhy. Odhodil bicykl na záhon a přes verandu spěchal dovnitř. TKamenný kruh byl lemován prstencem přihlížejících. Hegedy se shromáždily v kruhu kolem hořící hranice. Mission RgrAttk H Cervený kruh indikuje zamerený cíl. Zatím o tom skandálu ví jen nejužší rodinný kruh. Ochranný kruh kolem Aleksandera se začal rozpadat. Kompozice se asociuje s kruhy a mezikružími Pekla. Kruh se uzavírá a veškerá nutnost se naplňuje.


Pro zajímavost: