Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz brána, vchod, nástup, vjezd, příkon, příchod, vrata Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu brána, vchod, nástup, vjezd, příkon, příchod, vrata

branka, vstup, vchod, vrata synonyma, branka, vstup, vchod, brána synonyma, vrátka, gól, vrata, brána synonyma, vchod synonyma, vratký synonyma, vchod, vstup synonyma, příchod synonyma, vrátka synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu brána, vchod, nástup, vjezd, příkon, příchod, vrata ve větách.

Jediný vchod představovala úzká, železem pobitá vrata. Přiběhl vrátný a otevřel bránu. Ježto však nebezpečí dosud nebušilo v brány, popřána ještě volnost zemědělství průmyslovému. Holmes se však vrátil ještě dřív, než určil, doprovázen bystrým mladým policejním inspektorem. Pokládám za pravděnepodobné, že byl by čekával každého večera u vrátek k močálu vedoucích. Patnáct členů ťjauktamtské křesťanské obce se scházelo u vrat kostela k večerní bohoslužbě. Vrátil se po chvíli do červeného světla, promíseného již vzdálenou zelenavou mlhou svítání. Jenomže uklízečky se v lóži vrátného pravidelně přezouvají a po budově chodí v papučích. Krásný schónbornský vjezd palácový, tepaná kašna proti Ježíšku, a již jsou tu moje věže. Tím také bráníme rozvoji vlastního onemocnění a pomáháme uchránit obranyschopnost organizmu. Je přirozené, že ve své průmyslové strategii uvítali do svých výrobních hal nástup robotů. Blízko u vchodu stálo letadlo ostrovanovo, podobné těm, jež viděli u svých pronásledovatelů. Za chvíli vycházel z farních vrátek za Mařenkou muž vysoký, mohutného těla, trochu shrbený. Okamžitě jsem si uvědomil, že zloděj musel přijít nahoru po schodišti od postranního vchodu. Ohledl se jinoch i spatřil klášterní branou sem se beroucí průvod bratří navždy zemřelých. Připadalo mu to značně nepravděpodobné, ale nemínil bránit svým důstojníkům ve štěstí. Jak dostal který chlapec v kostele od kostelníka pohlavek, zajisté ho vrátit chtěl Jozífkovi. Jestli dovolíte, pokusím se teď vrátit do školy, protože bych si opravdu potřeboval lehnout. Můj společník spustil okno a zahlédl jsem nízkou, klenutou bránu, nad níž svítila lucerna. Zbytek dopoledne po nástupu zasvěcoval Verrall pólu, ale večery se rozhodl obětovat Elizabeth. Nástupové cesty k ledovým horám se v padesátých letech daly nazývat opravdu objevitelskými. Když přišla až na vykázané místo, spatřila jeskyni, u jejíhož vchodu dva draci hlídali. Odpověď na Holmesův telegram přišla ještě předtím, než se surreyský inspektor vrátil. Zatkl nejen našeho přítele Thaddeuse, ale také vrátného, domovnici a indického komorníka. Načálstvo prohlásilo, že zneužila razítko a úřední papíry a že se máme vrátit domů. Hrozby Představují vnější bariéry, které brání dosahování cílů ve vaší kariéře. Kéž byste jen delší čas ve Vratislavi pobyti mohla, abychom se společně potěšiti mohly. Večer po jejich třetí nebo čtvrté vyjížďce se spolu loučili u branky Lackersteenových. Vchod je chrastím zarostlý, že by to nepovědomý nenašel, a ještě ho zatarasila chvojem. Chtěj neb nechtěj, musil se cizinec vrátit a ku posměchu českým pánům Ctiboru zaplatit.


Pro zajímavost:

vrátit synonyma,
domovník, vrátný synonyma,
vrátný synonyma,
pohyblivý, vratký synonyma,
Prašná brána německy,
vrátit anglicky,
nástup do zaměstnání francouzsky,