Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nezbytný, nutný, chudý, nuzný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nezbytný, nutný, chudý, nuzný

chudý, potřebný synonyma, nutný, naléhavý synonyma, nezbytný synonyma, být nutný německy, nutný, potřebný španělsky, základní, nezbytně nutný anglicky, chudý, chudě, uboze německy, chudý anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nezbytný, nutný, chudý, nuzný ve větách.

Ne všechny karty jsou v počítači nezbytně nutné. Takový byl alespoň plán, a byl nezbytně nutný. Bylo nezbytně nutné provést to někde venku. Ne, pokud to nebude nezbytně nutné. Byly to nejjednodušší signály, smluvené vzhledem k nezbytné skrovnosti vnitřního zařízení jejich letadla. Na straně poradce je nezbytnou podmínkou respekt ke klientovi a tolerantní, nehodnotící, empatický přístup. Proto laboratorní detekce viru v některých dalších tělesných tekutinách neznamená nutně riziko přenosu. Nevyčerpatelným zdrojem příjmů pro warlordy je mezinárodní pomoc pro chudé hladovějící obyvatelstvo. Naše vlastní díla je třeba vždy znovu prověřovat, zda jsou přizpůsobena potřebám chudé mládeže. Postupy při řešení havarijních situací je nutno pravidelně nacvičovat, procvičovat a prověřovat. Proto je nutno, aby z hospodářství přírody ustoupilo všechno ošklivé, bezúčelné a nedokonalé. On chuďas ze všech největší pomáhal opuštěné, která od nemocného dítěte nemohla se hnouti. Není nutné ji používat, k ovládání oken plně postačí tlačítka na konci titulkového pruhu. Jinak člověk svou energii a pozornost nutně tříští, zatímco je nutné, aby je soustřeďoval. Snahou její ustavil se komitét dámský na podporu chudých chovanek ústavu učitelského v Brně. Pole chudým lidem patřící bez milosrdenství se rozkopaly, aniž ubozí krejcaru za ně dostali. Pro změnu nastavení je nutné nejdříve stisknout tlačítko Použít a pak teprve tlačítko OK. Jenže když vypálil ránu, která chudáka Williama Kirwana zabila, neuvěřitelně rychle utekl. Odborného lékaře nutně navštivte při zjištění jakýchkoliv změn na vašich genitáliích. Pokud takový program nemáte, pak je nutné ponechat výběr na přednastaveném archivátoru ZIP. Zevnějškem připomínal řezníka z chudé čtvrti a v očích měl jakousi ospalou poťouchlost. Když šli po ulicích města Jerusaléma, potkali děvče, chudobně sice, ale čistě ošacené. Kupříkladu některé jejich osobité ostrovní zvyklosti je bezpodmínečně nutné zachovávat. Potom není nutné k pozdějšímu rozbalení zkomprimovaného souboru použít externí program. Byla bych ráda postavila mnohého k chudému loži umírajícího děvčete, aby se zastyděl. Nemluví o revoluci, chudoba je symbolem čistoty, v její přirozenosti je něco vznešeného. Dvorce boháčů a baráky chudších řemeslníků byly z většího dílu u vody, na valech. Byli jsme chudi jako pár mladých vlaštovek, které vystavěly si hnízdo pod cizím krovem. Jest též nutno znáti veškeru drůbež, veškeru zvěř, která se požívá i také ryby. Nikdy by neopustily můj sekretář, kdyby nebylo absolutně nutné pořídit od nich kopii.


Pro zajímavost:

nutný německy,