Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz prudký, dravý, nevázaný, zuřivý, krutý, brutální, lítý, rvavý, neukázněný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu prudký, dravý, nevázaný, zuřivý, krutý, brutální, lítý, rvavý, neukázněný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu prudký, dravý, nevázaný, zuřivý, krutý, brutální, lítý, rvavý, neukázněný ve větách.

Před jedním stánkem čtyři drávidské ženy masivními tlouky drtily ve velkém dřevěném moždíři kurkumu. Písemnictví Literárně historické vědomosti se získávají na základě četby a vysvětlení učitelových. Nepociťovali ho sice sami uvnitř lodi nijak, ale jemné přístroje zaznamenávaly zuřivé nápory výbojů. Vlčák byl venku, zuřivě štěkal, a když zpozoroval svého pána, projevoval ještě větší vzrušení. Soustavný přehled hlavních směrů literárních a zjevů v jednotlivých dobách celé literatury české. Realisté chtěli zreformovat nejen literaturu, ale i politiku a společnost, klade důraz na žurnalistiku. Nikdy v životě jsem neviděl rysy tak hluboce poznamenané veškerou myslitelnou bestialitou a krutostí. Arthur koktal zuřivostí a nedokázal ze sebe vypravit souvislou větu, natožpak říct něco trefného. Ďáblovo kopyto se ještě neuplatnilo ve farmakologii, ani není popsáno v toxikologické literatuře. Benzin tu prodávají v litrových láhvích, benzinové pumpy jsou zavřené, existuje jen černý trh. Tehdejší autoři psali příliš komplikovanou literaturu, popularitu získávaly deníky a memoáry. Vzkaz byl zbytečný, protože Baldwinova nehybná, krutá tvář hleděla číšníkovi přes rameno. Dochází také k opuštění jistých funkcí literatury, literatura ztrácí svou politickou funkci. Přehledné dějiny literatury staročeské s podrobnější charakteristikou vynikajících zjevů. Když prudký vítr rozežene cáry mraků, na horách se zableskne bělostná sněhová pokrývka. Řezáčem budou vydávat pedagogický časopis a Obrazy života budou vycházet v Litomyšli u p. Ivan Šetlík, takový mladý, nepatrný, slabý, prudký, inteligentní, pohrdající slabostí. Při bedlivém hledání našlo by se jistě v literatuře naší, v pověstech, popěvcích atd. Trochu jsem studoval tetování, a dokonce jsem sám přispěl k literatuře o tomto předmětu. Jest na čase, aby se spisovatelce dostalo konečně zaslouženého místa v naší literatuře. Hudebníci v pozadí začali zuřivě bušit do bicích nástrojů a chrlit dunivé syntakordy. Četba a písemnictví Stručný přehled vývoje literatury doby střední až po Komenského. Adresa Blahorodému pánu, pánu Antonínu Augustovi, kněhtiskaři a kněhkupci v Litomyšli. Brutální úvod jako by předznamenával jakousi divnou a nevysvětlitelnou hrůzu v pozadí. Lituji jen, že jsem záležitost Vašeho Veličenstva nedovedl k úspěšnějšímu závěru. Později si do poznámek vpisujte odkazy na odpovídající části ve studijní literatuře. Prudkým vypětím vůle udržela Elizabeth hlaveň na vteřinu v klidu a zmáčkla kohoutek. Salesiánské středisko mládeže Teplice Po svém návratu do litoměřické diecéze v r. To nezávisí příliš ani na formě slavení liturgie ani na konkrétním obsahu modlitby. Krutě bych vás klamal, kdybych vám zastíral, že vám hrozí velmi vážné nebezpečí.


Pro zajímavost:

poryv, prudký závan synonyma,
prudký, čiperný, bystrý synonyma,
neukázněnost synonyma,
prudký, divoký synonyma,
prudký, ukvapený, nerozumný synonyma,
zuřivý synonyma,
prudký, prchlivý, vznětlivý synonyma,