Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce zaměpisu obsahující výraz Nejvyšší bod zemského povrchu Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Nejvyšší bod zemského povrchu

Nejvyšší HDP na obyvatele zeměpis, nejvyšší bod synonyma, puntík, bod synonyma, povrch, plocha, rozloha francouzsky, Dejte mi opěrný bod a já... všeobecný přehled, povrch synonyma, Nejvyšší kontrolní úřad všeobecný přehled, věc, problém, bod, otázka synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Nejvyšší bod zemského povrchu ve větách.

Nová souše tedy nerovnala se ani pětině zemského povrchu. Povodně ohrožují skoro tři čtvrtiny zemského povrchu. Dospěl jsem právě na nejvyšší bod stezky, když se mi rozbřesklo. Přitáhněte uzdu svému nepokojnému duchu! Dovolte, abych probral jednotlivé body po svém, na přeskáčku. Ničeho sobě nepřeju více, nežli dítky své ochrániti před touto zkázyplnou povrchní vzdělaností. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Mnoho kilometrů nad povrchem planety postupovaly obrovité žluté objekty v rozvinuté rojnici. Jakmile pohon lodi dosáhne nekonečné nepravděpodobnosti, loď prolétá všemi body vesmíru. Jsou některé body, ve kterýchž potřebujeme ještě více jasna, ale také to bude zjednáno. Quasimodo, přestože je fyzicky ohyzdný, ukrývá pod povrchem čistou a ušlechtilou povahu. Některé uzliny jsou blíže povrchu těla, jiné jsou uvnitř a tedy pohmatem nezjistitelné. Versetzte gelbe Sicherheitskanten heben das sich bewegende Band deutlich vom festen Boden ab. Bydlím v myslivně ve společnosti bodrých lidí, Kolem myslivny na hodinu cesty samý les. Jediný bodový reflektor proťal temnotu schodiště vedoucího přímo doprostřed pódia. Jestliže některý bod mého vyprávění nebyl dostatečně jasný, prosím ptejte se mne. Horko tam bylo také, obrovské mouchy bzučely přímo ďábelsky a nepíchaly, ale bodaly. Muži přiřkl zákon právo rozhodovati o nejdůležitějších bodech života rodinného. Tedy, pokud píšete velkostí písma bodů, pak mezera mezi odstavci má být také bodů. Ke každé neoznačené profesi nepodtržené a nepřeškrtnuté si připište jeden bod. Když člověk pohlédl zblízka, viděl, že se povrch odštípl jako po prudké ráně. The floor boards became visible under his sobbing body, every nail, every stained plank. Stůjž zde ještě několik bodův, dle nichž dlužno jest se v oboru toilety řiditi. Savý a bodavý hmyz může přenášet virus HIV z nakaženého člověka na zdravého. Povrch těla chraňte kombinézou, kalhotami, pláštěm nebo pláštěnkou do deště. Bodejť ne, po tom co spořádal k snídani! Krátce po desáté konečně vyrážíme. Patří k důležitým výchozím bodům poutníků, kteří obcházejí horu Kailás. Bodjanský pojede již pryč, prosím proste, aby na vás, drahé duše, nezapomněl. Dalajlama je v Tibetu považován za poloboha je vtělením bódhisattvy Čánraziga. Druhý den jsou jmenované tečky větší a vyčnívají téměř na povrch kůže. Vedle toho je na programu bod, jak by bylo lze odpomoci úbytku vepřového dobytka.


Pro zajímavost:

jalový, povrchní synonyma,
nejvyšší synonyma,
kritický bod synonyma,
levný, snadný, povrchní synonyma,
bod anglicky,
nejvyšší vládce synonyma,
povrchní synonyma,