Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz Jaký typ ...?, Jaký druh ...? Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Jaký typ ...?, Jaký druh ...?

Jaký je problém? anglicky, Co ...?, Jaký ...? anglicky, druh zboží,výborek anglicky, jaký je čas synonyma, typ, druh synonyma, jak, jaký francouzsky, druh, typ francouzsky, jaký, jaká francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Jaký typ ...?, Jaký druh ...? ve větách.

Pokud píšete hlavní text dokumentu patkovým písmem, pak jako druhý typ použijte písmo bezpatkové. Druhý den ráno, právě si věci k odeslání pořádám, slyším přede dvéřmi Jakubův hlas. Závisí především na každém z nich, jakému typu programu z bohaté nabídky dají přednost. Znamená to, že jakýkoliv druh sexuálního kontaktu může způsobit přenos této infekce. Jaký typ připojení si zvolíte, záleží na vašich nárocích a finančních možnostech. Na druhém konci se jako veliký zelený útes zvedala z ničeho vysoká stromová džungle. Jak vypadá typická manažerská dráha? název pracovní pozice doba setrvání v pozici. Jak vypadá typická dráha specialisty? název pracovní pozice doba setrvání v pozici. Chovali se jeden jak druhý skvěle, opravdu skvěle! Musíte za přednostou hned zajít. Chtěla jsem býti dobrou, chtěla jsem vésti život, jaký vedou ženštiny druhé. Spokojen šel ovčák k druhému hradu a též tak dobře jak u prvního pořídil. Jel jsem tedy druhý den sám, tuto mám k odevzdání, jakož i pozdravení všem. Je vyloučeno, že druhá operace proběhne do tohoto víkendu, jak Folling doufal. Spoléhal, že obloha nezklame, tak jako jeden profesionál spoléhá na druhého. Ramena složila jí pod prsa jedno přes druhé, jak je zaživa ráda nosila. Druhý den ráno přišli, hned jak začínají úřadovat, a poptávali se. Přijíždějíc od strany Prutu, nalezla jsem vše tak, jak druhdy bývalo. Jaké tu bylo radosti, když poslal oteč zprávu, že druhý den přijede. Jak již bylo řečeno, proti žloutence typu B existuje očkovací látka. Díval se na nás, z jednoho na druhého, jako by nevěděl, koho oslovit. Jaké typy diabetu rozlišujeme a jaké jsou jejich příznaky? Diabetes. První se třásla jako osika, druhá seděla jako z kamene vytesaná. Vedle druhého seděl třetí, a toho jsem ještě jak živ neviděl. Jak nabyli trochu síly, museli chutě jeden po druhém do služby. Jakási nutnost přiblížiti se sobě pomocí někoho druhého. Máte obavy, jak si vedete u zkoušky ve srovnání s druhými?. Druhý den bylo krásné ráno, obloha čistá jak by vymetl. Nemohuť se tak snadno nadzvednouti, jak tomu bývalo druhdy. Druhý den zpočátku probíhal skoro stejně jako první. Měli byste zvážit, jaký druh sexu budete provozovat.


Pro zajímavost:

jaký, který francouzsky,
typ, vzor španělsky,
kamarád, druh, partner synonyma,
druh, způsob německy,
typ, ideální portrét francouzsky,
ukázka, typ, vzor, paradigma synonyma,
typ, charakter synonyma,