Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz bidlo, sloup, kmen, kůl, žerď Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu bidlo, sloup, kmen, kůl, žerď

bidlo, tyč, kmen synonyma, bidlo synonyma, kmen synonyma, morový sloup synonyma, žerď, tyč, hřad synonyma, tyč, pilot, sloup synonyma, kůl, letec synonyma, sloup synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu bidlo, sloup, kmen, kůl, žerď ve větách.

Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Atletický černoch z nějakého pobřežního kmene, kterého si zaučil můj nešťastný předchůdce, dělal kormidelníka. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Povídka Sedmikráska je inspirována ženskou četbou a hagiografií, oslava lásky, tématizace mariánského kultu. Křišťálová deska jeho, prostému oku nepostižitelně kulovitě prohnutá, namířena svou osou k Merkurovi. Tragédie se odehrála na impozantním starém šlechtickém sídle, tomto opěrném sloupu anglické historie. Stavba hradu toho, a obzvláště kulaté věže, jest zcela přiměřena rozmnožiti tichou hrůznost krajiny. Předsíň byla vyložena bílými mramorovými dlaždicemi, uprostřed stál vkusně pracovaný kulečník. Každý sloupec musí mít jasné pojmenování, jinak zapomenete, jaké údaje vlastně jsou ve sloupci. Za orchidejemi bylo vidět zaprášený, pokroucený kmen palmy a za ním žhoucí ultramarínové nebe. Byla to prachobyčejná černá buřinka nejobvyklejšího kulatého tvaru, tvrdá a hodně obnošená. Byl to pán ve středních letech, kulaťoučký a vlídný, znalec a milovník místního folklóru. PŘÍKLAD SLOUPCOVÉHO GRAFU K TABULCE Z VÝŠE POPSANÉHO PŘÍKLADU Přehled konzumace nápojů za. Stál na kůlech a obklopovala ho velká neudržovaná zahrada, která sousedila se zahradou klubu. Používaly se malované a pohyblivé kulisy, hrála při tom hudba a celkově nákladná výprava. Dalším cílem je vytvoření kultury založené na sdílení a spoluvytváření společenství. Vrací se mi to mé zbožňování, má potřeba úctyplného kultu, má potřeba náboženství. Minuli jsme sídla kmene Pavího Oka, a není kmenů jiných zde, dokud nepřekročíme velehor. Rodí se na svět s mnohými vadami, které se kulturou, vychováním nedají zdolati, zničiti. Je kulaté jako kbelíček a nahoře má železný půlkruh, kterým se zavěšuje k vážkám. Mladší se jí poklonil, ale přitom stiskl jí kulaté, holé rámě, takže div nevykřikla. Musel jste prozkoumat dům velmi pečlivě, když jste postřehl i malou papírovou kuličku. Na štěstí byla tato doba závodění kulturně vyspělé ženy s hetérou jen přechodní. Rozpřáhl doširoka náruč a zíral na mě terna modrýma očkama, kulatýma jak pětníky. Tvorba personálních hodnotících systémů a nástrojů k utváření podnikové kultury. Vážky záležejí z dřevce kulatého, uprostřed, kde na vazu leží, trochu prohnutého. Rozdělávali jsme ji v ešusu s trochou čaje, někdy dochutili cukrem a uváleli kuličky. Basista ve své ložnici právě střílel z kulometu, zatímco bubeník nebyl k nalezení. Byly tam také kulaté prolákliny, které napovídaly, že několikrát sklesl na kolena. Kolem dokola pnuly se sloupy z bílého mramoru, ovité růžemi, jerichem a břečtanem.


Pro zajímavost:

lidé, kmen, lid synonyma,
kmen, národ, plemeno anglicky,
kmen ( skupina lidí ) anglicky,
kmen francouzsky,